Daria Ładocha: "Lekarze powiedzieli mi, że nie mogę mieć dzieci"

Daria Ładocha: “Lekarze powiedzieli mi, że nie mogę mieć dzieci”. Blogerka opowiada o macierzyństwie!

Daria Ładocha, blogerka kulinarna i zwyciężczyni programu “Agent”, zdradziła, że lekarze powiedzieli jej, iż nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. Jednak gwiazda nie załamała się, a skupiła się na rozwoju swojej działalności. Wkrótce okazało się, że jest w ciąży. Specjalistka od kuchni tajskiej ma teraz dwoje dzieci. Jaką jest mamą?

Daria Ładocha: “Lekarze powiedzieli mi, że nie mogę mieć dzieci”. Blogerka opowiada o macierzyństwie!

Daria Ładocha dowiedziała się od lekarzy, że nie będzie mogła mieć dzieci. Gwieździe było smutno, ale nie załamała się. Wkrótce okazało się, że spodziewa się pierwszego dziecka. Blogerka ma dwie córki. Starsza, Laura, już wie skąd biorą się dzieci. 😉

“Było mi trochę przykro, to fakt, ale nie załamałam się. Pewnie dlatego, że wtedy nie planowałam posiadania dzieci. Ale to było jak z czekoladą. Jak ktoś nie lubi czekolady, a mu się zabroni, od razu będzie chciał ją jeść. A potem pojechaliśmy na wakacje, pierwszy strzał i jest Laura (śmiech). Teraz ona mi mówi, że dzieci biorą się z aplikacji. Siedzą sobie gdzieś na chmurce, klikają, patrzą, którzy rodzice są dostępni, i sobie wybierają. A jak już sobie wybiorą, to mama i tata „robią te seksy”, jak mówi, i wtedy dziecko idzie do brzucha. Na razie nie wyprowadzam jej z błędu (śmiech). Mówię, że były bąbelkami, które same wybierają sobie rodziców, i że jak ona sobie nas wybrała, to zdarzył się cud, który miał się nie zdarzyć” – zdradza Daria Ładocha w rozmowie z “Vivą!”.

Kiedy to zleciało. Niedawno był chrzest. Ale się Laura denerwuje. Będzie przemawiać słowo Boże na ambonie #komunia #may #motherday #daughter #white #love #family #passion #god

Opublikowany przez Daria Ładocha 19 maja 2018

Trzeba spełniać swoje marzenia

Specjalistka od zdrowego żywienia przyznaje, że macierzyństwo nie jest łatwe, ale sprzyja jeszcze większemu poznawaniu świata przez kobietę. Dlaczego wzięła udział w reality show “Agent – Gwiazdy TVN”?

– (…) Macierzyństwo oczywiście nie jest łatwe, ale jest bodźcem do tego, żeby jeszcze bardziej poznawać świat. Matki, które na siedem czy nawet więcej lat zamykają się z dziećmi w domu, złotego medalu za to nie dostaną. A gdy im dzieci wyfruną z domu, zostaną z niczym, bo nie mają swojego życia. Kiedy jedna dziennikarka zapytała Laurę, czy nie tęskniła za mną, gdy brałam udział w „Agencie”, moja córka odpowiedziała jej, że tęskniła, ale wiedziała, że spełniam swoje marzenia – wyznała Daria Ładocha.

Opublikowany przez Daria Ładocha 13 maja 2018

———————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Daria Ładocha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...