Jakie wady ma Grzegorz Krychowiak

Jak Grzegorz Krychowiak poznał Celię Jaunat? Na początku jej nie zauważył, ale potem…

Grzegorz Krychowiak poznał swoją ukochaną, Celię Jaunat, we Francji. Miał wtedy 21 lat. Piłkarz nie ukrywa, że urocza 19-latka bardzo mu się wtedy spodobała. Para jest razem już 7 lat. Jak wyglądały początki ich znajomości?

Jak Grzegorz Krychowiak poznał Celię Jaunat?

Celia Jaunat mieszkałam w Bordeaux, swoim rodzinnym mieście. Studiowała wtedy zarządzanie oraz marketing. Dużo czasu spędzała na uczelni, ale również miała praktyki w salonie firmy, która sprzedawała luksusowe wyposażenie do łazienek. Dziewczyna była asystentką menedżera, a Grzegorz Krychowiak klientem. Młody piłkarz chciał kupić kafelki łazienkowe. Na początku nie zauważył Celii, ale potem przeszedł do działania! Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie? Para zdradziła w rozmowie z magazynem „Viva”.

„Kiedy go zobaczyłam, pomyślałam: O mój Boże, jaki on jest piękny! On mnie w pierwszej chwili chyba w ogóle nie zauważył, bo siedziałam za biurkiem. To był impuls, że musi mnie zobaczyć, dowiedzieć się, że istnieję! Wstałam, zaczęłam przechadzać się po salonie, udając, że zapisuję jakieś numery czy ceny (śmiech). I podziałało! Podszedł do mnie, powiedział po francusku: „Bonjour mademoiselle…”. Ogromnie spodobał mi się jego akcent. Uwiódł mnie tym, jak mówi. I swoim uśmiechem – mówiła modelka.

„Dużo w życiu wygrałem dzięki uśmiechowi. Wtedy chyba cały czas się uśmiechałem, bo Celia bardzo mi się spodobała. Przy pierwszym kontakcie zazwyczaj decyduje fizyczność. Nikt nie analizuje, z jakiegoś powodu podchodzisz do tej, a nie innej kobiety. Kiedy ją zobaczyłem, pomyślałem, że jest atrakcyjna i wysoka, a to było dla mnie ważne przy wyborze partnerki. Zaczarowała mnie jej otwartość, życzliwość i sposób rozmowy, bardzo zalotny. Po kilku minutach poprosiłem o numer telefonu. Zadzwoniłem na drugi dzień” – przyznał sportowiec.

I tak się zaczęło 😉

https://www.instagram.com/p/BfLcMT-HkHr/?taken-by=celiajaunat

Celia nie lubi piłki nożnej

Okazuje się, że Celia Jaunat nie przepada za piłką nożną. Modelka przyznaje, że nie zna nawet kolegów z klubu ukochanego, ale na mecz Polaków z Litwinami na Stadionie Narodowym w Warszawie dała się skusić. 😉

– Futbol jest ważną częścią mojego życia, ale nie przepadam szczególnie za piłką nożną, nie pasjonuje mnie to. Nie oglądam meczów, nie śledzę na bieżąco, co dzieje się w branży, nie znam nawet jego kolegów z klubu. Czasami Greg coś mi opowiada: „Wiesz, Marco to, Neymar tamto…”. A ja na to: „Ale kto to jest?”. „No nie wierzę! Żartujesz chyba! Przecież to mój kolega z drużyny, gram z nim…” – mówiła Celia Jaunat.

https://www.instagram.com/p/Bj771r2naEI/?taken-by=celiajaunat

————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/celiajaunat/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ