Brad Pitt i Angelina Jolie chcą do siebie wrócić?

Angelina i Brad Pitt chcą do siebie wrócić?

Angelina i Brad Pitt spotkali się po raz pierwszy po miesiącach rozłąki! Podobno rzucili się sobie w ramiona. Czy to oznacza spektakularny powrót najgorętszej pary Hollywood?

Od ogłoszenia rozwodu Angeliny i Brada minęło już sporo czasu. Był to spory szok zarówno dla fanów pary, jak i mediów na całym świecie. Małżeństwo ponoć nie mogło dogadać się odnośnie sposobu wychowania dzieci, a sytuacją, która przesądziła o rozstaniu miała być agresja Brada wobec jednego z podopiecznych i problemy z alkoholem. Przypomnijmy jeszcze, że Angelina i Brad mieli troje biologicznych i troje adoptowanych dzieci.

Gdyby nie rozwód, para świętowałaby w zeszłym tygodniu trzecią rocznicę ślubu. Jednakże plotki głoszą, że znani aktorzy są bardziej szczęśliwy razem niż osobno. I choć związek się rozpadł, dwoje zakochanych nie może bez siebie żyć i ponownie chcieliby być małżeństwem. 

– Ich relacja była toksyczna. Rozmawiałem z przyjaciółmi domu, rodziną, nikt nie wiedział jak i czy w ogóle da się jeszcze uratować ten związekOboje teraz uświadomili sobie, że są mimo wszystko szczęśliwsi razem, niż osobno. Kiedy tylko oczyścili atmosferę, wszystko między nimi zaczęło się poprawiać. – mówił Halperin. 

Jak poinformowało Daily Mail, para spotkała się na obrzeżach Beverly Hills, przed małym domkiem z trzema sypialniami i obdrapanymi z farby ścianami. Spotkanie miało na celu oczyszczenie atmosfery i odnowienie uczuć. Czy mediatorowi udało się zrealizować plan pogodzenia małżeństwa? Czy Angelina i Brad wrócą do siebie? Czas pokaże… 

fot. Instagram @brangelinaofficial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ