Joanna Kuberska odchodzi z „M jak miłość”! Jak potoczą się losy jej bohaterki?

Joanna Kuberska odchodzi z „M jak miłość”! Jak potoczą się losy jej bohaterki?

Joanna Kuberska grała w „M jak miłość” już trzy lata. Aktorka wcielała się w rolę Julki, dziewczyny Pawła Zduńskiego. Jednak okazuje się, że gwiazda zrezygnowała z pracy w serialu. Co dalej z jej postacią i kiedy ostatni raz była na planie?

Joanna Kuberska odchodzi z „M jak miłość”! Jak potoczą się losy jej bohaterki?

Joanna Kuberska od trzech lat wcielała się w rolę Julki Kryszak, ukochanej Pawła Zduńskiego. Nie da się ukryć, że jej postać była jedną z najbardziej lubianych w „M jak miłość”. Jednak okazuje się, że aktorka odchodzi z serialu. Sama przyznaje, że zżyła się ze swoją bohaterką. Choć często nie rozumiała jej wyborów, to starała się tak zagrać, by jej postać była jak najbardziej ludzka, empatyczna.

„Moi kochani, drodzy widzowie, oraz fani M jak miłość . Po ponad trzech latach pracy ,podjęłam decyzję o odejściu z serialu. Chcę bardzo podziękować calej ekipie. Aktorom, reżyserom, operatorom, pionom charakteryzacji i kostiumów. Ale przede wszystkim Wam, drodzy widzowie, bez których żaden Aktor nie istnieje. To dla Was, niezależnie od pory dnia, roku czy aury kreowałam postać Julki, której losy, niejednokrotnie wywoływały w Was gorące komentarze i żywe reakcje. A każda pochwała jak i krytyka, jest dla mnie siłą napędzającą. I choć niejednokrotnie nie było mi z serialową Julką po drodze, nie zawsze ją rozumiałam, to starałam się, żeby była ludzką, empatyczną i fajną dziewczyną. Dałam jej siebie, moją wrażliwość i aktorskie umiejętności. Te trzy lata, to czas wielu ciekawych aktorskich spotkań, ale przede wszystkim spora nauka, a to dla mnie najważniejsze” – napisała Joanna Kuberska na Facebooku.

Ta ostatnia „niedziela”

Aktorka doskonale pamięta swój pierwszy dzień na planie, jak i ostatni. W 1488 odcinku „M jak miłość” pojawi się po raz ostatni. Zdradza, że jeszcze w 2020 roku będziemy mogli śledzić jej losy.  

„Tak, jak pamietam swój pierwszy dzień pracy na planie, tak i ten ostatni, 3 października 2019 roku, zostanie w mojej pamięci.

Odcinek 1488, to odcinek, do którego właśnie skończyliśmy zdjęcia, a który zarazem jest moim ostatnim. Ale nie żegnam się z Wami definitywnie, ponieważ Julka jeszcze w nowym roku da o sobie znać ze szklanego ekranu. Zachęcam zatem do śledzenia do samego końca jej losów i wszystkich pozostałych wątków, które nadal będą Was wzruszać, czasem bawić, czasem smucić. Tak, jak to robią już od 19 lat !” – czytamy na profilu aktorki.

https://www.facebook.com/joanakuberska/photos/a.1839986826293422/2103185566640212/?type=3&theater

Do zobaczenia

I na koniec… Nic lepiej tu nie zabrzmi, jak stwierdzenie „Do zobaczenia”.

W takim razie czekamy na powrót, do zobaczenia!

Kim jest Joanna Kuberska?

Joanna Kuberska urodziła się w 1992 w Nowym Targu. Jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończyła w 2017 roku. Na ekranie po raz pierwszy pojawiła się w 2016 roku, gdy zaczęła grywać drobne epizody w serialach (Na noże, Ojciec Mateusz), a także zagrała w etiudzie filmowej pełnej emocji „10 cm”. Obecnie aktorkę można oglądać w Teatrze Kwadrat oraz Teatrze Kamienica w Warszawie. Aktorka, oprócz ról telewizyjnych, ma za sobą liczne role teatralne np. „Czterech sposobach na życie i jednym na śmierć” czy „Soplicowie”. Od września 2019 roku gra w serialu „Zawsze warto”, gdzie wciela się w Joannę. Również od września 2019 roku będzie ją można zobaczyć w serialu „Ziuk. Młody Piłsudski”, gdzie zagra Marię Piłsudską, pierwszą żonę Józefa Piłsudskiego.

https://www.facebook.com/joanakuberska/photos/a.1839986826293422/2052315768393859/?type=3&theater

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ