Co łączy Agnieszkę Kaczorowską z Jackiem Jeschke

Co łączy Agnieszkę Kaczorowską z Jackiem Jeschke? Szczere wyznanie aktorki!

Agnieszka Kaczorowska zna Jacka Jeschke od najmłodszych lat. Razem tańczyli, rywalizowali oraz kumplowali się. Wiele ich łączy, a także wiele różni. Aktorka zdradza z jaką prośbą wystąpiła do tancerza! Czy się zgodził?

Co łączy Agnieszkę Kaczorowską z Jackiem Jeschke? Szczere wyznanie aktorki!

Agnieszka Kaczorowska pokazała na Instagramie zdjęcie z Jackiem Jeschke, a także sporo zdradziła na temat ich znajomości. Tancerze znają się już od wielu lat. Tańczyli w tych samych kategoriach, często rywalizowali ze sobą, ale też się kolegowali i wspierali. Łączy ich również wygrana w „Tańcu z gwiazdami”. Mają też podobne motto – podejmują wyzwania, które chcą realizować na 100%.

„Jacka – @jacekjeschke – znam od najmłodszych lat… Tańczyliśmy w tych samych kategoriach, rywalizowaliśmy, ale i kumplowaliśmy się. ???? On rządził na parkietach w stylu standardowym, a ja w latynoamerykańskim… Ja TzG wygrałam w 2015 roku, a on rok później ???On dalej ciśnie sportowo, a ja otwieram szkołę. Wiele nas łączy, wiele różni… Nasze drogi jednak ciągle się przeplatają. ☺️ Mamy na pewno jedną dewizę – Jak coś robić to na 100%‼️” – pisze Agnieszka Kaczorowska na Instagramie.

Propozycja nie do odrzucenia

Agnieszka Kaczorowska zaproponowała Jackowi Jeschke, aby poprowadził zajęcia taneczne w jej szkole tańca. Mężczyzna będzie uczył dzieci oraz dorosłych. Gwiazda bardzo cieszy się, że w jej zespole będzie tak wyjątkowy człowiek i tancerz.

„Zaproponowałam Jackowi współpracę przy mojej szkole @danceworld_by_a_kaczorowska i on się zgodził ? Jestem szczęśliwa, że mam w zespole tak wyjątkowego nauczyciela, tancerza i człowieka. #danceworldbyagnieszkakaczorowska będzie naprawdę nietuzinkowym miejscem

??? Zapraszam na zajęcia z Jackiem dla dzieci w grupie WSZECHŚWIAT, a dla dorosłych na lekcje indywidualne ?? www.dwbak.com ?? LINK w opisie profilu. ?? #DWBAK #więcejniżtaniec !” – zachęca gwiazda serialu „Klan”.

Czy chodziliście kiedyś na zajęcia taneczne? Teraz macie okazję nauczyć się tanecznych kroków pod okiem Jacka Jeschke! Kto jest chętny?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/agakaczor

ZOSTAW ODPOWIEDŹ