Agnieszka Sienkiewicz o ciąży! Te słowa niektórych zaskoczą

Agnieszka Sienkiewicz spodziewa się drugiego dziecka. Gwiazda jest w zaawansowanej ciąży. Aktorka cieszy się, że już niedługo na świecie powita swoją kolejną pociechę, jednak przyznaje, że w stanie błogosławionym nie zawsze jest kolorowo.

Agnieszka Sienkiewicz o ciąży! Te słowa niektórych zaskoczą

Agnieszka Sienkiewicz w nowym wpisie na Instagramie przyznaje, że w ciąży nie zawsze czuje się świetnie. Choć stara się dobrze odżywiać, to różnie jej to wychodzi.

“To był długi i trudny dzień….. Chyba należę do osób, które uważają, że ciąża to stan jednak „ciutkę” przereklamowany!!! 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Wiem, że wypada mówić jak cudnie, jak bosko i kwitnąć i błyszczeć, smyrać się po brzuchu i nosić z dumą…. Rzeczywistość bywa różna, rano koktajl a wieczorem, o zgrozo zupka chińska 😜😜😜 ( i tak wiem, że nie zdrowe, nie musicie mi pisać !!!) I czasem energii starcza gdzieś do południa a przecież należałoby jeszcze mieć zadbane pazurki i na jogę wyskoczyć” – napisała aktorka.

Ku pokrzepieniu serc

Gwiazda “Przyjaciółek” nie planuje pokazywać intymnych zdjęć z rosnącym brzuszkiem. Dlaczego?

“I nie będzie tu zdjęć z pięknie rosnącym „brzuszkiem” bo w nic atrakcyjnego się brzuszek nie mieści a Właścicielka brzuszka dostaje histerii na myśl o spędzaniu godzin w galerii handlowej walcząc o wbicie się w cokolwiek co nie ma kształtu worka 😜😜😜🤣🤣🤣🤣 I jeśli są tu Panie, co myślą jak ja, to ku pokrzepieniu mogą mi komentarz zostawić, co bym wiedziała, że nie jestem jedyna „co stan błogosławiony” wolałaby ciutkę skrócić😜😜 🤰🤰🤰🤰#pregnant #pregnancy #motherhood #momtobe” – napisała Agnieszka Sienkiewicz na Instagramie.

Aktorkę wsparły inne mamy w komentarzach.

“Ja caly czas powtarzam, gdyby w ciazy mogl byc moj maz (no i jeszcze urodzic), to ja nie dwoje, a czworo dzieci bym miala!”,

“Dla mnie w ciąży pomijając dolegliwości czysto fizyczne- których jak wiadomo i u mnie nie brakowało, dużo gorszy był stres i strach czy wszystko w porządku. Niewyobrażalnie wyczerpujący dla mnie stan” – komentowały internautki.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

807 More posts in Kobieta category
Recommended for you
Janina Ochojska jest poważnie chora! Czy wycofa swoją kandydaturę do Parlamentu Europejskiego?
Janina Ochojska jest poważnie chora! Czy wycofa swoją kandydaturę do Parlamentu Europejskiego?

Janina Ochojska jest założycielką Polskiej Akcji Humanitarnej. Okazuje się, że prezes PAH jest poważnie chora....