Agnieszka Sienkiewicz wróci do „Przyjaciółek”? Wiemy!

Agnieszka Sienkiewicz o ciąży! Te słowa niektórych zaskoczą

Agnieszka Sienkiewicz spodziewa się drugiego dziecka. Gwiazda jest w zaawansowanej ciąży. Aktorka cieszy się, że już niedługo na świecie powita swoją kolejną pociechę, jednak przyznaje, że w stanie błogosławionym nie zawsze jest kolorowo.

Agnieszka Sienkiewicz o ciąży! Te słowa niektórych zaskoczą

Agnieszka Sienkiewicz w nowym wpisie na Instagramie przyznaje, że w ciąży nie zawsze czuje się świetnie. Choć stara się dobrze odżywiać, to różnie jej to wychodzi.

„To był długi i trudny dzień….. Chyba należę do osób, które uważają, że ciąża to stan jednak „ciutkę” przereklamowany!!! ?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️ Wiem, że wypada mówić jak cudnie, jak bosko i kwitnąć i błyszczeć, smyrać się po brzuchu i nosić z dumą…. Rzeczywistość bywa różna, rano koktajl a wieczorem, o zgrozo zupka chińska ??? ( i tak wiem, że nie zdrowe, nie musicie mi pisać !!!) I czasem energii starcza gdzieś do południa a przecież należałoby jeszcze mieć zadbane pazurki i na jogę wyskoczyć” – napisała aktorka.

https://www.instagram.com/p/Bvitp8BHAEC/

Ku pokrzepieniu serc

Gwiazda „Przyjaciółek” nie planuje pokazywać intymnych zdjęć z rosnącym brzuszkiem. Dlaczego?

„I nie będzie tu zdjęć z pięknie rosnącym „brzuszkiem” bo w nic atrakcyjnego się brzuszek nie mieści a Właścicielka brzuszka dostaje histerii na myśl o spędzaniu godzin w galerii handlowej walcząc o wbicie się w cokolwiek co nie ma kształtu worka ??????? I jeśli są tu Panie, co myślą jak ja, to ku pokrzepieniu mogą mi komentarz zostawić, co bym wiedziała, że nie jestem jedyna „co stan błogosławiony” wolałaby ciutkę skrócić?? ????#pregnant #pregnancy #motherhood #momtobe” – napisała Agnieszka Sienkiewicz na Instagramie.

Aktorkę wsparły inne mamy w komentarzach.

„Ja caly czas powtarzam, gdyby w ciazy mogl byc moj maz (no i jeszcze urodzic), to ja nie dwoje, a czworo dzieci bym miala!”,

„Dla mnie w ciąży pomijając dolegliwości czysto fizyczne- których jak wiadomo i u mnie nie brakowało, dużo gorszy był stres i strach czy wszystko w porządku. Niewyobrażalnie wyczerpujący dla mnie stan” – komentowały internautki.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ