Sara Boruc z synkiem wyproszona z restauracji! Co się stało?

Sara Boruc zdradza tajemnicę płaskiego brzucha! Jak ona to robi?

Sara Boruc jest świeżo upieczoną mamą trzeciego dziecka. Gwiazda dwa tygodnie temu urodziła synka. Trzeba przyznać, że bardzo szybko wraca do formy. Jakie ma sposoby na płaski brzuch?

Sara Boruc zdradza tajemnicę płaskiego brzucha! Jak ona to robi?

Sara Boruc w mgnieniu oka wraca do formy sprzed ciąży. Tydzień temu pokazała zdjęcie swojego płaskiego brzucha. Błyskawicznie posypały się pytania fanek, które chciały wiedzieć, jak projektantce udało się to osiągnąć w tak krótkim czasie. 

Gwiazda pisze, jak ważny jest ruch – ona trenowała przez całą ciążę – przez pierwsze miesiące biegała, a potem jeździła na rowerze stacjonarnym, ale nie tylko! 

„A co,pochwale się trochę ? Wrzuciłam tydzień temu na story i posypały się setki pytań..

Pierwsza fota pare godzin przed porodem, druga TYDZIEŃ PO.

Dodam, że jestem mamą po raz 3 ?

Tak, trenowałam w ciąży o czym mówiłam na stories, biegałam do 6 miesiąca, potem długie spacery,treningi z gumą, rower stacjonarny poziomy, orbitrek.

Ważne jednak aby pamiętać, że trening w ciąży jest wskazany tylko wówczas, gdy trenowało się przed ciążą. Dlatego tak warto dbać o formę na codzień a szczególnie wtedy gdy planuje się dzidziusia.

Wszystko w ramach rozsądku, byle mieć codziennie trochę ruchu.

Co do diety znajdziecie dużo inspiracji w wyszczegolnionych relacjach” – napisała Sara Boruc na Instagramie. 

Pas ściągający

Okazuje się, że partnerka Artura Boruca nosi pas ściągający, którego zadaniem jest stabilizacja kręgosłupa. Jednak w komentarzach wiele pań uważa, że przez noszenie pasa mięśnie brzucha „rozleniwają się” i przestają intensywnie pracować.

„Na 3 dzień od porodu zaczęłam nosić pas ściągający który pomaga w stabilizacji kręgosłupa i sprzyja prawidłowemu zrastaniu mięśni brzucha.

Nie nosze gorsetu a elastyczny gumowy pas-coś na zasadzie bandażu elastycznego.

A teraz poproszę o trochę miłości ???‍♀️??‍♀️?? Trzymam za Was kciuki przyszłe mamuśki ❤️

#mum #fit #fitmama #mama #babymama #newborn #bornin2019 #babyNoah #noah #mannei #boruc #borucmannei #belly #pregnant #pregnantbelly #preggo” – czytamy na Instagramie Sary Boruc.

https://www.instagram.com/p/Bxc94udhGWl/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ