Jesteś za gruba, żeby mieć faceta? Przeczytaj list tego mężczyzny!

Czy czasami myślisz, że jesteś za gruba, by być w związku z facetem, który Ci się podoba? Przecież i tak on na Ciebie nie spojrzy? A może twierdzisz, że nie zasługujesz na szczęście, bo ważysz kilka kilogramów więcej niż Twoje koleżanki? Jeśli tak uważasz, to koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Love What Matters

Za gruba, żeby mieć faceta?

Czy wydaje Ci się, że jeśli nie możesz „pochwalić się” figurą anorektycznej modelki, to nie masz już szans na znalezienie miłości swego życia? Przecież i tak żaden przystojny mężczyzna na Ciebie nie spojrzy… Myślisz: „Ja i on? To nie ta liga…”. Kochana, jesteś w błędzie! Dużym błędzie!

Uwierz, że wielu mężczyznom nie podobają się kobiety, które wyglądają jakby zaraz miały zgiąć się wpół. Nie wierzysz? To koniecznie przeczytaj, co napisał ten chłopak!

„Ona jest moją dziewczyną. Ona jest tą jedyną, którą kocham. Tak, jest duża. Tak, jest plus size. Tak, ona piękny biust. I tak, ja ją kocham. Chcę tylko powiedzieć, że nie wszyscy mężczyźni chcą imprezowiczki i seksownej dziewczyny. Kocham ją taką, jaka jest. Czuję, że jestem lepszym człowiekiem, kiedy jestem z nią. I do tego radzi sobie ze mną. Bo ona jest zawsze, zawsze warto walczyć”.

love what matters foto 1

Prawdziwa miłość

Wyznanie młodego mężczyzny pojawiło się na Facebooku i w mig podbiło serca bardzo wielu internautek. Podpisują się pod nim także inni panowie, którzy również kochają pełniejsze kształty. Wielu z nich mówi, że tak naprawdę dużo ważniejsze jest to, ile ciepła i dobroci ma w sobie dana kobieta.

love what matters foto 2

„To jest miłość! Piękne! Duże dziewczynki są tak samo piękne jak szczupłe dziewczyny. To wszystko jest w sercu” – pisali użytkownicy internetu.

Ona jest plus size?

Niektórzy również zwracają uwagę, że dziewczyna ze zdjęcia ma normalną, kobiecą figurę, dlatego nie powinno nazywać się „dużą”.

Nie powiedziałbym, że ona jest duża. Mam dość tego, że na ludzi o normalnej, zdrowej figurze mówi się plus size” – komentował jeden z internautów.

 

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Love What Matters

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ