Co łączyło Agnieszkę Kaczorowską z Kubą Wojewódzkim? Jest komentarz tancerki!

Agnieszka Kaczorowska schudła 10 kilogramów! To wszystko przez stres?

Agnieszka Kaczorowska w ciągu ostatnich kilku miesięcy bardzo schudła. Czy gwiazda serialu „Klan” stosowała specjalną dietę? A może coraz więcej ćwiczy? Nic z tych rzeczy! Aktorka przyznała, że zbędne kilogramy traci przez stres. Co się stało?

Agnieszka Kaczorowska schudła 10 kilogramów! To wszystko przez stres?

Agnieszka Kaczorowska ostatnio sporo schudła. Okazuje się, że utrata kilogramów nie jest zasługą innego jadłospisu czy wzmożonych treningów. Przede wszystkim duże znaczenie ma tu stres, a także brak czasu na podjadanie. Co tak bardzo stresuje aktorkę?

– Żadna dieta i nie jakieś bardziej wzmożone treningi. Myślę, że to jest kwestia poukładania sobie pewnych spraw, swojej firmy, dużo stresu i takie ogólne szczęście. Stres jest zawsze, kiedy się ma swoją firmę, zarządza nią. Ciągle mam bardzo, bardzo dużo na głowie, a teraz jeszcze dochodzi „Taniec z gwiazdami”. Więc tych projektów jest bardzo, bardzo dużo, a ja jeszcze teraz kręcę „Klan”, więc doba jest dla mnie trochę za krótka. Nie mam czasu na jedzenie i podjadanie – mówiła aktorka w rozmowie z „Super Expressem”.

https://www.facebook.com/AgnieszkaKaczorowskaOfficial/photos/a.203719273137171.1073741838.155063554669410/926975457478212/?type=3&theater

Dopiero odkrywam ten świat

Agnieszka Kaczorowska we wrześniu 2017 roku otworzyła własną szkołę tańca „Danceworld by Agnieszka Kaczorowska”. Aktorka chce teraz właśnie skupić się na biznesie. Gwiazda przyznaje, że ten świat dopiero odkrywa, ale uważa, że jest bardzo istotny dla niej kierunek zawodowy. Gwiazda serialu „Klan” jest przekonana, że pracuje nie tylko dla siebie, ale też dla innych ludzi. Chce, aby oni również korzystali z tego, co uda jej się osiągnąć.

„Teraz jest kolejny etap, świat biznesu. Dopiero go odkrywam, ale wydaje mi się, że jest to jedna z ważniejszych części mojego życia, ponieważ to coś po mnie zostawi. Pracuję na swoje, ale też dla innych ludzi. To nie jest tylko karmienie swojego ego kolejnymi medalami, tylko coś długoterminowego” – mówi Agnieszka Kaczorowska.

Powodzenia!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ