Klaudia Kulawik z „Mam Talent” wydała singiel. Zmieniła się nie do poznania!

Klaudia Kulawik podbiła serca Polaków, gdy w programie „Mam talent!” jako 11-latka zaśpiewała „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena. Miało to miejsce w 2008 roku. Jak przez 11 lat zmieniła się młodziutka niegdyś uczestniczka? 

Wokalistka, znana w Polsce dzięki programowi „Mam Talent„, w produkcji stacji TVN zajęła pierwsze miejsce i wygrała 100 tys. złotych. Jej głos, a także świetna technika, spowodowały, że w 11-letniej dziewczynce widzowie dosłownie się zakochali. Podczas finału „Mam Talent” na Klaudię Kulawik oddano setki tysięcy głosów. Niestety, po programie słuch o niej zaginął. Co robiła przez ten czas, a także jak bardzo zmieniła się od swojego uczestnictwa w programie?

Klaudia Kulawik do „Mam Talent” przyszła z zamiarem wygrania programu i tak też uczyniła.

Po programie muzyczny światek stał przed nią otworem. Z niewiadomych przyczyn Klaudia Kulawik nie skorzystała jednak ze swojej popularności, którą zdobyła dzięki produkcji stacji TVN.

Teraz wróciła jednak do gry. Właśnie opublikowała na platformie YouTube swój najnowszy singiel pt. „Woman Phenomenally”, który obejrzało już niemal 100 tys. osób. 11-letnia Klaudia Kulawik przez ostatnie lata, gdy zniknęła z telewizji, uczyła się w Londynie w British and Irish Modern Music Institute. Obecnie zupełnie nie przypomina siebie sprzed wielu laty – bardzo wydoroślała i stała się piękną kobietą. Swoją urodą zachwyca fanów, którzy nie mogą oderwać od niej wzroku.

„Kiedyś byłam małą dziewczynką”

Klaudia Kulawik na swoim Instagramie tak opisuje ostatnie lata swojego życia:

– Kiedyś byłam dziewczynką, dziś młodą kobietą. Nieidealną, niewymiarową, nieperfekcyjną, ale za to bardziej świadomą, dojrzalszą, pewniejszą siebie i ambitną – czytamy.

https://www.instagram.com/p/B0lnpENjIRF/

Fani są pod wrażeniem najnowszego singla Klaudii Kulawik, za którego muzykę odpowiada artystka. Są także pod wrażeniem jej niezwykłej urody i dojrzałej osobowości.

– Wyglądasz fantastycznie, przepięknie – napisał fan.

– Piosenka świetna, o głosie już nie wspomnę, bo wiadomo, że super 🙂 Ale podoba mi się cholernie, że nie idziesz na łatwiznę, proponujesz dość trudne rozwiązania rytmiczne, ciekawą perkusję i melodię. Tak trzymać! 🙂 – brzmi kolejny komentarz.

https://www.instagram.com/p/B0vN76Mlc-5/

Najnowszy singiel Klaudii to „Woman Phenomenally”. Autorką tekstu jest Maya Angelou, natomiast muzykę stworzyła sama Klaudia.

Trzeba przyznać, że Klaudia na przestrzeni ostatnich lat naprawdę się zmieniła. Myślicie, że Kulawik zawita teraz na dłużej w polskim show-biznesie?

Zobacz również:

Źródło: plejada / Fot. instagram.com/klaudia.kulawik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ