Agnieszka Kaczorowska na wigilię w nowym domu! Zobaczcie zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska: Bycie mamą to dla mnie sprawa priorytetowa

Agnieszka Kaczorowska w lipcu tego roku powitała na świecie swoją córeczkę Emilię. Gwiazda bardzo spełnia się w macierzyństwie. Ostatnio zdradziła, jaką jest mamą!

Agnieszka Kaczorowska: Bycie mamą to dla mnie sprawa priorytetowa

W tegoroczne lato rodzina Agnieszki Kaczorowskiej i jej męża Macieja Peli powiększyła się. Para powitała na świecie córeczkę Emilkę. Aktorka mówi, że dziewczynka była wyczekanym dzieckiem, a poród wspomina bardzo dobrze. Wszystko poszło zgodnie z planem. Mówi, że jako żona i mama jest niewiarygodnie szczęśliwa. Chce swojej córce pokazywać piękno otaczającego ją świata.

„Przyznaję, że zawsze marzyłam o założeniu rodziny, o dzieciach… Wiedziałam, że spełniając to marzenie będę szczęśliwa, ale nie sądziłam, że AŻ TAK❗️❤️ Bycie mamą to dla mnie rola priorytetowa. Czuję niewiarygodną siłę każdego dnia. I nawet gdy ledwo widzę na oczy, to chcę wstać i chcę pokazywać jej świat. Nawet gdy Malutka ma gorszy dzień, to chcę być pełna spokoju i być blisko niej, chcę tulić i zabierać wszystkie niepokoje” – pisze aktorka na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B4nEwmbH5QE/

Jaką mamą jest Agnieszka Kaczorowska?

Gwiazda „Klanu” zastanawia się, jaką jest mamą. Zna odpowiedź – przede wszystkim stara się być cierpliwa i spokojna, a jak czegoś nie wie… To też ma rozwiązanie! 

Nie boi się też wyzwań – niedawno rodzina spędziła wakacje za granicą. Mała Emilka bardzo dobrze czuła się w nowym miejscu. Jednak po wolnych dniach przyszedł czas na pracę, a wtedy…

 „Jeśli mam określić jaką mamą jestem, to wydaje mi się, że jestem mamą cierpliwą i spokojną, a przede wszystkim mamą pewną tego co robi. Ta pewność wynika z zaufania swojej intuicji, a gdy czegoś nie wiem, to kierowania pytań pod właściwy adres. Jestem Mamą, która nie boi się wyzwań. Odbyliśmy z 6. tygodniową Emilką daleką podróż, a jeszcze wiele przed nami. ? Jestem też mamą pracującą. Gdy jadę do pracy, choćby na krótko, to nie martwię się, ale tęsknię niemiłosiernie i wracam najszybciej jak tylko mogę. Myślami i tak krążę koło Emi. Jestem mamą zabieganą, ale myślę, że całkiem nieźle zorganizowaną” – napisała Agnieszka Kaczorowska.

https://www.instagram.com/p/B4Fe5HgHxHJ/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ