Nowy singiel Roksany Węgiel podbija internet. Fani zachwyceni

Mama Roksany Węgiel jest w ciąży. Co dalej z karierą nastolatki?

Okazuje się, że w rodzinie nastoletniej Roksany Węgiel duże zmiany – jej rodzice spodziewają się dziecka. Do tej pory to właśnie mama artystki jeździła z nią na wszystkie koncerty i sesje zdjęciowe, a jak będzie już za kilka miesięcy?

Mama Roksany Węgiel jest w ciąży. Co dalej z karierą nastolatki?

Kariera Roksany Węgiel rozwija się w błyskawicznym tempie. Nastolatka wygrała 1. edycję “The Voice Kids” oraz 16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, a teraz koncertuje po całej Polsce. Zawsze towarzyszyli jej rodzice, którzy dbają o jej dobro i czuwają, by dziewczyna nie pogubiła się w świecie show-biznesu. Jak zorganizują opiekę, gdy mama piosenkarki urodzi dziecko?            

„Do tej pory nigdy nie puszczaliśmy Roksany nigdzie samej. Zawsze jeździłam z nią ja, a rzadziej mąż. Na szczęście poród mam zaplanowany na luty. To jest taki czas, kiedy jest mniej koncertów. Ustaliliśmy z mężem, że wtedy Roksaną zajmie się on. Tata przejmie pałeczkę i będzie jeździł z córką do Warszawy, jeśli zajdzie taka potrzeba. A potem ja wracam na posterunek. Jestem już doświadczoną mamą. Jeśli będzie trzeba, zabiorę synka w podróż i w ten sposób będę też blisko Roksany. Poradzimy sobie. Jesteśmy zgraną rodziną! Nadal oboje z mężem nie uważamy, by Roksana mogła sama działać w show-biznesie. Jest jeszcze nieletnia! Dlatego dbamy o nią i będziemy dbać dalej” – mówi mama Roksany.

Nie mam własnych oszczędności

Mama sprawuje również kontrolę nad finansami córki. Jeśli dziewczyna coś chce sobie kupić, to prosi ją o zgodę.

“Nie mam własnych oszczędności! Kiedy chcę coś sobie kupić, to proszę o to mamę. Jeśli uzna, że rzecz jest sensowna, wtedy dostaję pieniądze” – mówiła młoda artystka.

Piosenkarka chodzi również do szkoły w pobliżu domu, więc dzięki temu dojazdy nie zabierają jej dużo czasu. 

“Na razie chcielibyśmy, by Roksanka uczyła się niedaleko domu rodzinnego. Może będziemy się ubiegać o indywidualny tok nauczania. (…) To jest nasze dziecko! Nie wyobrażamy sobie, by wypuścić ją już swobodnie w świat dorosłych” – mówi z przekonaniem mama wokalistki.   

View this post on Instagram

Wczoraj miałam ogromny zaszczyt wystąpić z moim singlem „Dobrze jest, jak jest” na festiwalu @polsatofficial „Magiczne zakończenie wakacji” w konkursie o przebój lata @radio_rmffm 😊❤️Znalazłam się w finałowej trójce z niesamowitymi artystkami @cleo_don i @sarsa_markiewicz ❤️ Gratuluję @cleo_don , która podbiła tegoroczny festiwal swoją piosenką „Za krokiem krok” i wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu! Love🥰😍😍 A na dole miasta w których zagram w najbliższym czasie: •29.08 LUBLIN• •30.08 CZŁUCHÓW• •31.08 RADOMSKO• •01.09 BUSKO ZDRÓJ• •02.09 PSZCZYNA• •07.09 NOWY TOMYŚL• • 08.09 WARSZAWA w @hulakula_rcm • Foto: @jastrzabpost.pl

A post shared by ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel) on

————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74619067

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2373 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Jak Izabela Zeiske dostała się do "Gogglebox. Przed telewizorami"? Takiej historii nie słyszeliście!
Jak Izabela Zeiske dostała się do “Gogglebox. Przed telewizorami”? Takiej historii nie słyszeliście!

Izabela Zeiske jest gwiazdą "Gogglebox. Przed telewizorami". Jej energia zaraża widzów, którzy śledzą ją również...