Kasia Moś szczerze o Eurowizji 2017! Gwiazda wydała oświadczenie

Kasia Moś szczerze o Eurowizji 2017! Gwiazda wydała oświadczenie!

Kasia Moś przygodę z międzynarodowym konkursem zakończyła na 22. miejscu. Mimo dalekiej pozycji jest zadowolona z występu, gdyż dała z siebie wszystko.  Piosenkarka wróciła już do Polski. Wydała też oświadczenie dotyczące Eurowizji! Co napisała wokalistka?

 Kasia Moś szczerze o Eurowizji 2017! Gwiazda wydała oświadczenie!

Kasia Moś w konkursie Eurowizji zajęła 22. miejsce. Piosenkarka wydała oświadczenie, w którym dzieli się przemyśleniami dotyczącymi występu. Z jednej strony jest szczęśliwa, że udało jej się dojść do finału i dobrze zaśpiewać, ale z drugiej jest jej smutno, gdyż liczyła na wyższe miejsce. Artystka w ostatnim czasie dała z siebie wszystko, jest dumna ze swoich występów, jednak jej wysiłek nie wszyscy docenili.

„Kochani, to już koniec przygody eurowizyjnej. Przez ostatnie dwa miesiące mojego życia starałam się być najlepszym „ambasadorem” naszego kraju w Europie. Zaśpiewałam na wszystkich możliwych imprezach przed eurowizyjnych : Ryga, Londyn, Tel- Aviv, Amsterdam, Madryt i Praga, udzieliłam ogromu wywiadów i poznałam przemiłych ludzi, którzy dodawali mi wiary i sił. Dzisiaj ( po pierwszej od dawna przespanej nocy ) targają mną mieszane uczucia, z jednej strony jestem przeszczęśliwa i dumna, że udało się osiągnąć najważniejszy cel, jakim było wejście do finału. Z drugiej strony jest mi przykro, ponieważ, wiem, że wykonałam swoją pracę w 100 %, zaśpiewałam najlepiej jak potrafię, jestem z występu bardzo zadowolona i tak po ludzku liczyłam na wyższe miejsce w finale” – napisała gwiazda w swoim oświadczeniu.

Gorące podziękowania

Piosenkarka nie zapomniała również o podziękowaniach. Dziękuje wszystkim, którzy ją wspierali oraz zaprasza na swoje koncerty.

„Na koniec najważniejsze. Chciałam Wam wszystkim gorąco podziękować za wsparcie, tym z którymi znam się od lat, tym których dzięki tej przygodzie poznałam i tym, których nie znam ale wiem, że jesteście i mnie wspieracie. Dziękuję i do zobaczenia na koncertach.

DZIĘKUJĘ: Telewizji polskiej, Mateusz Moś @katarzynasurmik, @malinowymaciek @sylwiashiffman , Krzysiu Bieńko, Mateusz Grzesiński, Adrian Kuciel, @msmanicurekrakow

Wszystkim kochanym chłopakom i dziewczynom, którzy byli z nami w Kijowie i tak cudnie nas wspierali. Kocham Was z całego serca P.S. I do zobaczenia w Mszanie Dolnej. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Thank you everyone for your support it was a great adventure????? #bambicrew #bethevoiceforthevoicless #stopanimalcruelty #flashlight #great #adventure #thankyouall” – czytamy na Facebooku gwiazdy.

Gratulujemy Kasi Moś udanych występów na Eurowizji 2017!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Kasia Moś

ZOSTAW ODPOWIEDŹ