Maffashion miała operację! Jak się teraz czuje?

Maffashion miała operację! Jak się teraz czuje?

Maffashion przeszła operację prostowania przegrody nosowej i usunięcia polipów. Jaki jest stan zdrowia słynnej blogerki?

Maffashion miała operację! Jak się czuje?

„Słabo mówię, ale jest już dobrze. Wczoraj było fatalnie. Po narkozie jakiś dziwny jest nastrój człowieka” – wyznała gwiazda za pośrednictwem InstaStories.

Okazało się, że blogerka musiała zostać w szpitalu na obserwacji!

„Pytacie mnie jak się czuję. Dziękuję, stabilnie. Zdrowa bestia ze mnie. Ale mam jak nigdy niskie ciśnienie i muszę zostać pod obserwacją” – mówiła Maffashion.

Julia Kuczyńska ma również kłopoty z prawidłowym funkcjonowaniem tarczycy. U gwiazdy zdiagnozowano autoimmunologiczną chorobę Hashimoto. Od wielu lat bierze leki, ale nie zawsze jej stan zdrowia jest zadowalający. Blogerka martwiła się tym, że nie mogłaby zajść w ciążę. Co prawda nie planowała tego w ostatnim czasie, ale jakby chciała, to nie mogłaby myśleć o macierzyństwie. Mamy nadzieję, że już jest lepiej. 

„Nie jest dobrze, stało się to, czego się obawiałam, wstępnie Hashimoto, choroba immunologiczna, po prostu mój organizm wytwarza przeciwciała, które niszczą tarczycę i mam tak wysoki odczynnik TSH, że po prostu mam zmianę leków, inne od tego niż te przyjmowałam od siedmiu lat, oprócz tego potrzebna jest witamina D. Zmartwiłam się. Jeśli jesteście u endokrynologa, to dostajecie pytanie, czy jesteście w ciąży, czy planujecie ciążę, no i jeśli właśnie odczynnik jest tak wysoki, to po prostu nie można zajść w ciążę, ponieważ nie wytwarzacie hormonu, który jest potrzebny płodowi, bo między innymi hormon tarczycy jest potrzebny do tego, by wytworzył się mózg dziecka, i w ogóle do rozwoju dziecka ta tarczyca jest potrzebna przez pierwsze miesiące, czyli jednym słowem ogólnie, nie mogłabym teraz zajść w ciążę. Naprawdę jestem zmartwiona. Nawet jeśli bym w tym momencie chciała, to bym nie mogła. Nie to, że planuję tu i zaraz, tylko dziwnie jest coś takiego usłyszeć. Dziewczyny serio leczcie się, badajcie się!” – pisała Julia Kuczyńska. 

Maffashion życzymy dużo zdrowia!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ