Angelina Jolie z dziećmi

Córka Angeliny Jolie chce zmienić płeć? Rodzice wspierają jej decyzję

Po głośnym rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta, para znów stała się tematem numer jeden w mediach społecznościowych. Wszystkie portale aż huczą od plotek o zmianie płci jednej z córek aktorów. Ponoć jedenastoletnia dziewczynka chce przejść kurację hormonalną, która zapobiegnie procesowi stania się kobietą. Co na to matka dziecka? Tego na pewno się nie spodziewaliście. 

Angelina Jolie i Brad Pitta mają razem sześcioro dzieci. Troje biologicznych i troje adoptowanych. Niedawno w mediach pojawiły się informacje jakoby jedna z córek – Shiloh Nouvel Jolie-Pitt chciała zmienić płeć. Dziewczynka już od dziecka ubierała się i nosiła fryzury “na chłopaka”. Przechodziła również okres, w którym poprosiła rodziców o nazywanie jej męskim imieniem “John” albo “Peter”. Było to spowodowane zafascynowaniem bajką pod tytułem “Piotruś Pan”. Jednak nie da się ukryć, że na ściankach razem z rodzicami, dziewczynka często pokazywała się w garniturach, a i na codzień wolała raczej luźne chłopięce t-shirty. 

Dwa lata temu Angelina i Brad odbyli nawet konsultację ze specjalistą, w której rozmawiali o zmianie płci. Teraz znowu powrócił temat transformacji i pojawiły się informacje, że zostały już nawet podjęte działania w tym kierunku. Shiloh miałaby przejść kurację hormonalną, która nie dopuściłaby aby dziewczynka stała się w pełni kobietą. 

Jednak jak się okazało, wszelkie doniesienia są fałszywe. Nikt nie planuje podejmowania tak radykalnych kroków, chociaż nie wykluczają też takiej możliwości w przyszłości. Mimo wszystko, niezależnie od płci psychologicznej jak i tej fizycznej, rodzice dziecka akceptują jego odmienność i szanują jego decyzję. 

– On lubi ubierać się jak chłopiec, chce być chłopcem. Musieliśmy obciąć mu włosy. Uważa się za jednego z braci. Nie będziemy mu nakazywać jak powinien się czuć. Sam musi odnaleźć swoje miejsce i wybrać to, co sprawi, że będzie się dobrze czuł z samym sobą. – mówiła Angelina Jolie w jednym z wywiadów. 

Shiloh Jolie Pitt

fot. Instagram @angelinajolieofficial @shiloh.jolie.pitt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1340 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Rafał Maserak niedługo zostanie ojcem?
Rafał Maserak niedługo zostanie ojcem? Tancerz wydał oświadczenie!

Rafał Maserak dementuje plotki na swój temat oraz partnerki. W mediach pojawiły się spekulacje, że...