Ania Lewandowska: „Uwielbiam dni, kiedy mogę podzielić się takimi wiadomościami jak ta”

Ania Lewandowska nie ustaje w swoich aktywnościach. Tym razem trenerka wystartowała z nowym treningiem w swojej aplikacji mobilnej. Co jest w nim niezwykłego?

Ania Lewandowska: „Uwielbiam dni, kiedy mogę podzielić się takimi wiadomościami jak ta”

Sezon bikini rozpoczęty! Doskonale wie o tym Ania Lewandowska, która do swojej aplikacji mobilnej wprowadziła nowy trening, którego celem jest spalenie jak największej ilości kalorii w jak najkrótszym czasie. Każdą figurę można poprawić, nawet latem, tuż przed wakacyjnym urlopem.

‘Uwielbiam dni, kiedy mogę podzielić się takimi wiadomościami jak …
???
Premiera OUTDOOR CARDIO‼️ – nowego treningu w aplikacji @diet_training_by_ann, który idealnie sprawdzi się w plenerze! ⛩☀️??? Wyjdź z domu, weź ze sobą?, butelkę wody i trenuj na świeżym powietrzu, gdziekolwiek jesteś! ? OUTDOOR CARDIO to treningi krótkie ale intensywne, nastawione na maksymalne spalanie.

BEZ SPRZĘTÓW ujędrnisz ciało, wyrzeźbisz sobie sylwetkę, płaski, idealny brzuch, no i pośladki! Koniecznie??
▫️ Czekam na Wasze relacje z treningów” – napisała Ania Lewandowska na Instagramie pod nowym zdjęciem.

Dobry pomysł? Wierne fanki trenerki są zachwycone.

“Super, będzie moc!”,

„Ja wszystkie Twoje trenigi ćwiczę outdoore jak tylko pogoda pozwala. Biorę matę, gumy, psa i oczywiście telephone (bo tam mam aplikacje) i ruszam czy to ogródek/ park ❤️? wszędzie można z twoja app i to kocham!!!” – pisały internautki.

Można zaufać?

Przypominamy, że Anna Lewandowska od ponad sześciu lat prowadzi blog Healthy Plan by Ann, na którym dzieli się przepisami, treningami, a także wyjaśnia, co to jest zdrowy tryb życia. Trzy lata temu wprowadziła na rynek własną markę Foods by Ann, która oferuje jak najmniej przetworzoną żywność. Rozwija też swoją kawiarnię Healthy Store by Ann. Jest też współautorką aplikacji mobilnej Diet by Ann, a w 2018 pojawiła się ona w nowej odsłonie Diet & Training by Ann. Jest również współwłaścicielką sklepu i platformy parentingowej Baby by Ann, a także centrum treningowo-dietetycznego Healthy Center by Ann.

Chyba można jej zaufać 😉 Gotowi na trening?

View this post on Instagram

SMALL REMINDER, TODAY ITS A 14th DAY OF OUR CHALLENGE # 30DAYSWITHOUTSUGAR We are half way done. TRAIN, not only your body, but also your strong will! Zero chocolate, zero sweetness, zero sugar, no dried fruit, no honey, syrups, etc. Are you in the game? At the end of the challenge there will be a surprise ➡️ tag #30dayswithoutsugar and I will find you. ___________________________ Niedzielny odpoczynek z rodzinką ? balans w życiu jest bardzo istotny – sama UCZĘ SIĘ?? zachować odpowiednią proporcje między życiem zawodowym, a prywatnym, między treningiem, pracą, a odpoczynkiem i regenreacją. __________________________ ?Dlaczego odpoczynek jest dla Ciebie tak trudny? Żyjemy w czasach, w których regeneracja organizmu błędnie kojarzy się z LENISTWEM. Nie masz czasu i ochoty na odpoczynek, ponieważ sumienie podpowiada Ci, że jeśli nie wykonasz założonego planu np. Treningu w 150% to nie osiągniesz założonego CELU, A PÓŹNIEJ MASZ WYRZUTY SUMIENIA. Nic bardziej mylnego. Twój organizm to niesamowicie mądra struktura. Wystarczy czytać jego sygnały. ➡️Senność, ➡️ permanentne zmęczenie w ciągu dnia, ➡️ spadek energii i ➡️motywacji do działania, ➡️ gorsze wyniki sportowe pomimo cięższych treningów, czy ➡️długotrwałe rozdrażnienie. To wszystko może być wynikiem przemęczenia i braku odpowiedniej regeneracji organizmu. ___________________ ⚠️⚠️⚠️PRZYPOMINAM DZISIAJ 14 DZIEŃ WYZWANIA #30DNIBEZCUKRU Juz połowa za nami. TRENUJMY nie tylko. Ciało, ale również silna wolę! Zero czekolady, zero słodyczy, zero cukru, suszonych owoców, miody, syropow itp. Jesteś w grze? Dajcie znać w KOMENATRZU Na koniec wyzwania szykuję NIESPODZIANKĘ ➡️ #30DNIBEZCUKRU pod tym hasłem będę Cię szukać ♥️ #annalewandowska

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

—————————————————————————————

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

137 More posts in Dieta i Fitness category
Recommended for you
Cellulit – jak skutecznie się go pozbyć?

Mało kto wie, że z cellulitem zmaga się nawet 90% kobiet. Do walki z tym...