Izabela Janachowska

Izabela Janachowska świętuje ważny dzień: Tyle magicznych momentów chciałabym zatrzymać na dłużej

Dokładnie miesiąc temu przyszło na świat pierwsze dziecko Izabeli Janchowskiej i jej męża. Prowadząca „W czym do ślubu?” urodziła synka Christophera. Para jest szczęśliwa, a chłopiec rośnie jak na drożdżach!

Izabela Janachowska świętuje ważny dzień: Tyle chwil i magicznych momentów chciałabym zatrzymać na dłużej

Izabela Janachowska wraz z mężem Krzysztofem świętuje pierwszy miesiąc od narodzin syna. Gwiazda zauważa, że czas szybko biegnie do przodu, a ona chciałaby jeszcze tak dużo momentów zatrzymać.

„Nawet nie wiem, kiedy to minęło, ale nasz Maluszek jest już z nami miesiąc. Każdy dzień z nim to wspaniała, wypełniona miłością przygoda. Mówiąc szczerze przed porodem nie podejrzewałam, że jestem w stanie tak oszaleć na czyimś punkcie, mam wrażenie, że stałam się jego psychofanką ;)! Ta Kruszynka wywróciła nasze życie o 180 stopni. Ostatnie tygodnie to czas, który zdecydowałam się w całości poświęcić mojej rodzinie” – napisała Izabela Janachowska na swoim blogu weddingdream.com.

Pod wpisem dużo komentarzy od fanów, którzy cieszą się szczęściem swojej ulubienicy.

 „Piekno w czystej postaci!❤️❤️”,

„Dużo zdrówka dla maluszka. Mały słodziak 👶😊”,

„Przepiękne zdjęcie 😄😘życzę zdrowka i samych pięknych chwil❤️” – komentowali internauci.

Największe szczęście

Mąż Izabeli Janachowskiej również bardzo cieszy się z narodzin syna. Jest szczęśliwy, że może się nim zajmować i patrzeć, jak rośnie. Początkowo miał pewne obawy, ale szybko odeszły one w niepamięć.

„Krzysztof miał typowe dla mężczyzn obawy przed porodem. Bał się, że zostanie odsunięty przeze mnie na drugi plan. Po porodzie przestało się to liczyć. Jest totalnie zakochany w naszym synku! Na Dzień Dziecko zrobiliśmy nawet im obu wspólną sesję zdjęciową. Trzeba było widzieć, jak bardzo był wzruszony” – mówiła Izabela Janachowska w rozmowie z „Fleszem”.

Świeżo upieczonym rodzicom oraz ich synkowi życzymy jeszcze wielu pięknych wspomnień!

———————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2236 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Katarzyna Skrzynecka cały czas chudnie! Ile straciła już kilogramów?
Katarzyna Skrzynecka cały czas chudnie! Ile straciła już kilogramów?

Katarzyna Skrzynecka od kilku tygodni jest na restrykcyjnej diecie odchudzającej. Efekty są imponujące. Gwiazda schudła...