Littlemooonster96 odpadła z "Tańca z gwiazdami"

Littlemooonster96 odpadła z “Tańca z gwiazdami”. Blogerka przerywa milczenie!

Angelika Mucha, czyli blogerka Littlemooonster96, w miniony piątek odpadła z “Tańca z gwiazdami”. Dziewczyna bardzo przeżyła ostatni odcinek tanecznego show. Po kilku dniach “wraca do żywych”. Jak komentuje swoje występy oraz komu najbardziej dziękuje?

Littlemooonster96 odpadła z “Tańca z gwiazdami”. Blogerka przerywa milczenie!

Angelika Mucha, brała udział w ostatniej edycji “Tańca z gwiazdami”. Blogerka odpadła w siódmym odcinku tanecznego show. Bardzo przeżywała tę sytuację. Po kilku dniach doszła do lepszej formy psychicznej. Właśnie zabrała głos. Bardzo cieszy się, że mogła wziąć udział w programie. Twierdzi, że to była przygoda jej życia. Chciałaby, żeby trwała dużo dłużej. Poszła do programu, aby otworzyć się i nabyć nowe umiejętności. Nie planowała wygrać, zależało jej na tym, by przeżyć niesamowitą przygodę.  

“Po dwóch dniach milczenia, wydaje mi się, ze jestem w stanie w końcu cokolwiek od siebie napisać.

Ostatnie 3 miesiące to dla mnie naprawdę wyjątkowy czas. Tak jak powiedziałam- to była przygoda mojego życia i oddałabym wszystko by trwała dłużej. Od początku powtarzałam, ze nie idę do tego programu by go wygrać, tylko po to by otworzyć się, rozwinąć i przeżyć coś niesamowitego, a to właśnie mi się udało, także dla samej siebie- wygrałam.

Włożyłam w ten program całe moje serce i poświęciłam mu mnóstwo czasu. Niestety to kiedyś musiało się skończyć, wiem o tym, po prostu nie byłam na to gotowa” – napisała Angelika Mucha na Instagramie. 

Pokochałam taniec

Angelika Mucha dziękuje fanom za wszelkie wsparcie oraz gratulacje. Jednak najbardziej dziękuje partnerowi – Rafałowi Maserakowi, który nie tylko nauczył ją tańczyć, ale także uczył młodą blogerkę życia. Dziękuje za wspólnie spędzony czas.

Chciałam Wam bardzo podziękować za całe wsparcie i wszystkie smsy, dzięki którym dotrwalismy aż do 7 odcinka. Littlemooonster96 dziękuje mu za wspólnie spędzony czas.

“Dziękuje tez za wszystkie wiadomości, gratulacje i słowa wsparcia od Was i od wszystkich moich znajomych i rodziny.

Jednak najbardziej chciałbym podziękować osobie, której jestem wdzięczna z całego serca za największe wsparcie i wiarę we mnie @rmaserak 🌟💃🏼 Przyszłam do tego programu nie umiejąc nic, nie wierząc w siebie i bojąc się wszystkiego, a dzięki Tobie stałam się zupełnie inna osoba. Dziękuje Ci za największa lekcje życia- każdy trening pełen łez, rozmów czy chwil radości. I za to ze dzięki Tobie pokochałam taniec. Jesteś najlepszym partnerem jakiego mogłam sobie tylko wymarzyć. Dziekuje 💖” – napisała blogerka na Instagramie.

——————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/littlemooonster96

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...