Littlemooonster96 odpadła z "Tańca z gwiazdami"

Littlemooonster96 odpadła z „Tańca z gwiazdami”. Blogerka przerywa milczenie!

Angelika Mucha, czyli blogerka Littlemooonster96, w miniony piątek odpadła z „Tańca z gwiazdami”. Dziewczyna bardzo przeżyła ostatni odcinek tanecznego show. Po kilku dniach „wraca do żywych”. Jak komentuje swoje występy oraz komu najbardziej dziękuje?

Littlemooonster96 odpadła z „Tańca z gwiazdami”. Blogerka przerywa milczenie!

Angelika Mucha, brała udział w ostatniej edycji „Tańca z gwiazdami”. Blogerka odpadła w siódmym odcinku tanecznego show. Bardzo przeżywała tę sytuację. Po kilku dniach doszła do lepszej formy psychicznej. Właśnie zabrała głos. Bardzo cieszy się, że mogła wziąć udział w programie. Twierdzi, że to była przygoda jej życia. Chciałaby, żeby trwała dużo dłużej. Poszła do programu, aby otworzyć się i nabyć nowe umiejętności. Nie planowała wygrać, zależało jej na tym, by przeżyć niesamowitą przygodę.  

„Po dwóch dniach milczenia, wydaje mi się, ze jestem w stanie w końcu cokolwiek od siebie napisać.

Ostatnie 3 miesiące to dla mnie naprawdę wyjątkowy czas. Tak jak powiedziałam- to była przygoda mojego życia i oddałabym wszystko by trwała dłużej. Od początku powtarzałam, ze nie idę do tego programu by go wygrać, tylko po to by otworzyć się, rozwinąć i przeżyć coś niesamowitego, a to właśnie mi się udało, także dla samej siebie- wygrałam.

Włożyłam w ten program całe moje serce i poświęciłam mu mnóstwo czasu. Niestety to kiedyś musiało się skończyć, wiem o tym, po prostu nie byłam na to gotowa” – napisała Angelika Mucha na Instagramie. 

https://www.instagram.com/p/BhzRuFIgwvo/?taken-by=littlemooonster96

Pokochałam taniec

Angelika Mucha dziękuje fanom za wszelkie wsparcie oraz gratulacje. Jednak najbardziej dziękuje partnerowi – Rafałowi Maserakowi, który nie tylko nauczył ją tańczyć, ale także uczył młodą blogerkę życia. Dziękuje za wspólnie spędzony czas.

Chciałam Wam bardzo podziękować za całe wsparcie i wszystkie smsy, dzięki którym dotrwalismy aż do 7 odcinka. Littlemooonster96 dziękuje mu za wspólnie spędzony czas.

„Dziękuje tez za wszystkie wiadomości, gratulacje i słowa wsparcia od Was i od wszystkich moich znajomych i rodziny.

Jednak najbardziej chciałbym podziękować osobie, której jestem wdzięczna z całego serca za największe wsparcie i wiarę we mnie @rmaserak ??? Przyszłam do tego programu nie umiejąc nic, nie wierząc w siebie i bojąc się wszystkiego, a dzięki Tobie stałam się zupełnie inna osoba. Dziękuje Ci za największa lekcje życia- każdy trening pełen łez, rozmów czy chwil radości. I za to ze dzięki Tobie pokochałam taniec. Jesteś najlepszym partnerem jakiego mogłam sobie tylko wymarzyć. Dziekuje ?” – napisała blogerka na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BhpJ4YoAmBb/?taken-by=littlemooonster96

——————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/littlemooonster96

ZOSTAW ODPOWIEDŹ