Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski wzięli ślub? Niesamowita historia ich związku

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski wzięli ślub? Niesamowita historia ich związku

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są już po ślubie? Ich wspólne zdjęcie z kościoła na to wskazuje! Jedno jest pewne – ich związek obecnie kwitnie! Zobaczcie wspólne zdjęcia pary oraz poznajcie historię ich znajomości!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski wzięli ślub? Niesamowita historia ich związku

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski poznali się na planie „M jak miłość”.  Choć są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu to niewiele wiemy o ich życiu prywatnym. Rzadko pozują na ściankach, nieczęsto publikują w internecie wspólne zdjęcia. Tym razem pojawiła się gorąca fotka prosto z kościoła! Czyżby para wzięła ślub? Trzeba przyznać, że w tych strojach im do twarzy!

Być może ślub rzeczywiście odbył się, ale na planie „M jak miłość”. Internauci są ostrożni w składaniu życzeń.

„Obstawiam, że to z Emki ??”

„Gratulacje !! ??pozostaje pytanie czy w rzeczywistości czy w serialu ??”

„No wreszcie????pozdrawiam kochani. Wszystkiego dobrego?❤️” – czytamy na Instagramie.

Jak myślicie, to był prawdziwy ślub czy filmowy?  

https://www.instagram.com/p/B5nBDU9Dm3n/

Jak to się zaczęło?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski spędzają ze sobą dużo czasu, również dlatego, że razem pracują. Jak wygląda ich wspólny dzień?

„Jedziemy na plan na 5 rano, pijemy razem kawę w samochodzie. Zaczynamy razem dzień, to jest bardzo miłe. Mamy wypracowany wspólny język, dzięki czemu nie tracimy czasu na dopasowywanie się – mówiła Adriana Kalska w „Dzień Dobry TVN”, a Mikołaj Roznerski potwierdzał jej słowa.

Ukrywałem emocje

Aktor opowiadał, że dziewczyna podała mu pomocną dłoń, gdy on sam był w trudnej sytuacji życiowej. Za co jej najbardziej dziękuje?

„Za opiekuńczość, za zrozumienie i za szczerość. Ada ma tę cenną umiejętność, że nawet przykre rzeczy potrafi powiedzieć tak, że nikt nie czuje się urażony. Całe życie kryłem prawdziwe emocje. W moim domu, jak pewnie w wielu polskich domach, nigdy nie mówiło się o uczuciach, więc nie byłem nauczony wyrażania swoich” – mówił Mikołaj Roznerski w rozmowie z „Fleszem”.

Parze życzymy wszystkiego najlepszego na ich wspólnej (nowej?) drodze życia!

—————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ