Łukasz Piszczek kończy karierę. Pokazał żonę i dzieci

Łukasz Piszczek kończy karierę. Pokazał żonę i dzieci

Łukasz Piszczek po jedenastu latach zakończył swoją karierę w polskiej reprezentacji piłki nożnej. Ostatni raz oficjalnie wyszedł na boisko podczas meczu Polski ze Słowenią. Choć piłkarz należy do grona sportowców, którzy chronią swoje życie prywatne, to czasami robi wyjątek i uchyla rąbka tajemnicy. Zobaczcie jego żonę i dzieci!

Łukasz Piszczek kończy karierę. Pokazał żonę i dzieci

Łukasz Piszczek podczas meczu Polski ze Słowenią ostatni raz wyszedł na murawę. W reprezentacji grał 11 lat. Piłkarz i kibice przygotowali mu pożegnanie, które zapamięta na długo.

 „Jestem bardzo wdzięczny, że dojdzie do takiego spotkania. Drużyna wykonała świetną robotę i udało się chłopakom awansować na dwie kolejki przed końcem eliminacji. Bardzo to doceniam i cieszę się, że będę mógł zagrać. Trudno powiedzieć, czy zakręci się łezka w oku. Do momentu zejścia z boiska będę skoncentrowany. Kiedy już przyjdzie ten moment, to mam nadzieję, że będę się uśmiechał, a nie płakał”- mówił sportowiec w rozmowie z TVN24.

Po ostatnim meczu napisał na Instagramie, że spełnił swoje marzenie. Tak trzeba żyć!

„Emocje wciąż nie opadły. Ten wieczór był wyjątkowy. Czas kiedy reprezentowałem Polskę był wspaniały, nigdy tych chwil nie zapomnę. Spełniłem swoje marzenia! Dziękuję wszystkim! ❤??” – czytamy na Instagramie piłkarza.

My również dziękujemy!

https://www.instagram.com/p/B5CwRavoBOk/

Szczęśliwa rodzina

W jego mediach społecznościowych nie znajdziemy prywatnych zdjęć oprócz jednego – rodzinnej fotografii z żoną i dziećmi. Łukasz Piszczek wziął ślub w 2009 roku. Jego żoną została Ewa, z którą zna się jeszcze ze szkoły średniej. Małżeństwo po dwóch latach doczekało się pierwszego dziecka – córki Sary. Pięć lat później na świat przyszła druga córka o imieniu Nel. Natomiast w 2018 roku urodził się pierwszy syn – Patryk.

https://www.instagram.com/p/By_G7W5iKgN/

———————————————————————————————

Źródło zdjęć: By Thomas Rodenbücher – IMG_1778.jpg, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=71214896

ZOSTAW ODPOWIEDŹ