Magda Mołek jest w ciąży? Dziennikarka o swoim brzuchu!

Magda Mołek jest w ciąży? Dziennikarka o swoim brzuchu!

Magda Mołek w zastępstwie za Joannę Krupę poprowadziła finał „Top Model”. Uwagę zwracała jej piękna kreacja, ale jeszcze większe zainteresowanie wzbudził jej brzuch. Doszło nawet do tego, że poświęcony jest jemu najnowszy wpis prezenterki w mediach społecznościowych.

Magda Mołek jest w ciąży? Dziennikarka o swoim brzuchu!

Magda Mołek zaprezentowała elegancką sukienkę podczas finału „Top Model”. Oczy obserwatorów zwłaszcza były skupione na jej brzuchu. Niektórzy zastanawiali się, czy gwiazda po raz trzeci jest w ciąży. Teraz już znamy odpowiedź!

– Gdy tydzień temu poprowadziłam finał @topmodelpolskatvn posypały się komentarze dotyczące mojego brzucha. Nie pierwszy raz, bo już kiedyś czytałam tutaj pytania o ciążę albo o „coś do ukrycia” albo „coś do powiedzenia” ? Pytająca/y nie był zainteresowany moją odpowiedzią a przeczenie zbywał/a hasłem „no dobra, dobra, i tak zobaczymy” – zaczęła Magda Mołek na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B5TUj7QFXUF/

Pożegnałam się z perfekcjonizmem

Dziennikarka już jakiś czas temu porzuciła myślenie o tym, by być perfekcyjną. Jest dumna ze swojego brzucha, bo wie, że dzięki niemu mogła nosić swoich dwóch synów. Jej brzuch zmienia się w zależności od wielu sytuacji i wcale nie musi być idealnie płaski.

„W kwestii rozmiarów brzucha, dawno już pożegnałam swój perfekcjonizm, bo przez lata przyprawiał mnie – nomen omen – o jego ból. Jakże uwalniająca jest moja świadomość, że tenże publicznie omawiany BRZUCH pozwolił mi nosić a potem urodzić dwóch wspaniałych synów. Że to On daje mi siłę. On trzęsie się, gdy śmieję się do rozpuku, On się spina, gdy się denerwuję, wreszcie to On pozwala mi czuć „motyle”, gdy dzieje się coś wyjątkowego. Wiem, że w czasach gdy sprzedaje się wszystko co płaskie (brzuchy szczególnie) mój okazuje się być odstępstwem od …czasów?” – zastanawia się Magda Mołek.

Wolne brzuchy

Gwiazda apeluje do kobiet, by nie przejmowały się uwagami na swój temat. Każda osoba ma prawo do innego wyglądu, nie zawsze musimy wyglądać perfekcyjnie. Pamiętajmy o tym. 

„Pomyślałam więc, że „wolne brzuchy” są jak wolne sądy – niezbędne dla sprawiedliwości i równości społecznej ?Pozdrawiam Was, Dziewczyny, którym zdarzyło się słyszeć głupie uwagi bądź zauważać badawcze spojrzenia! Nie dajmy się zwariować! Uwolnijmy energię z brzuchów! Dajmy im żyć! Być zmiennymi! KOBIETA ZMIENNĄ JEST? Brzuch też ❤️Miłego wieczoru ⭐️#brzuch #brzuchasprawapolska” – napisała Magda Mołek.

https://www.instagram.com/p/B5lHNSnlms9/

————————————————————————————

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ