Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła

Adam Zdrójkowski: „Woda sodowa czasami mi odbija”. Jak sobie z tym radzi Wiktoria Omykała?

Adam Zdrójkowski, gwiazda serialu „Rodzinka.pl”, jest najmłodszym uczestnikiem najnowszej edycji show „Taniec z Gwiazdami”. Czy woda sodowa uderza mu do głowy? Przeczytajcie, co powiedział nastolatek!

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła

Młoda gwiazda

Adam Zdrójkowski ma tylko 16 lat, a już zagrał w wielu produkcjach telewizyjnych. Aktor ma już za sobą role w filmie „Ciacho”, serialu „Rodzina zastępcza” czy „Na dobre i na złe”. Jedna największą popularność przyniósł mu serial komediowy „Rodzinka.pl”, w którym wciela się w postać Kuby Boskiego. Adam bierze też udział w najnowszej edycji „Taniec z Gwiazdami”. Jak sobie radzi z popularnością? Czy aktor nie gwiazdorzy?

Czasami są takie momenty… Woda sodowa czasami mi odbija, ale staram się jak najmniej na to pozwalać. Czasami siła wyższa sprawia, że tego nie kontroluję…” – zdradził Adam Zdrójkowski.

Co będzie dalej?

Jego partnerką jest 18-letnia Wiktoria Omyła, która pierwszy raz bierze udział w show. W pierwszym odcinku para zaprezentowała jive’a, który co prawda nie do końca przypadł do gustu jury, ale dzięki głosom widzów nastolatkowie przeszli do kolejnego odcinka.

„Zrobimy wszystko, żeby poprawić się za tydzień i was nie zawieść !!!!” – pisze na Facebooku młoda instruktorka tańca.

Dziewczyna przyznaje, że trudno jej zbudować autorytet, gdyż jest tylko dwa lata starsza od Adama, ale bardzo się stara, by sprostać roli trenerki. Wiktoria wyznaje, że oboje mają podobny charakter i każdy chce postawić na swoim. Myślicie, że tancerce uda się „poskromić” 16-letniego aktora?

Trzymacie kciuki za parę?

 

Źródło zdjęć: www.instagram.com/kncbeauty

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ