Fot. Instagram/angelcandices

Candice Swanepoel pokazała ciążowy brzuszek – modelka wygląda kwitnąco!

Południowoafrykańska modelka uwielbia chwalić się swoim ciążowym brzuszkiem! Właśnie podzieliła się ze swoimi fanami kolejnym zdjęciem na Instagramie. Widać, że nie wiele czasu pozostało do rozwiązania, a Candice nadal wygląda olśniewająco!

Fot. Instagram/angelcandices

Candice Swanepoel to jedna z najpiękniejszych kobiet świata i najbardziej rozchwytywanych obecnie modelek. Sławę zawdzięcza dzięki udziale w zmysłowych pokazał bieliźnianej marki Victoria’s Secret. Wydawałoby się, że w ciąży modelka nieco zwolni tempo, jednak Candice nadal nie opuszcza swoich fanów i dumnie prezentuje ciążowy brzuszek na Instagramie!

Przypuszczamy, że poród nastapi już wkrótce, a niektórzy nawet twierdzą, że modelka zostanie mamą bliźniaków! Swanepoel stale zapewnia w mediach, że razem z partnerem, brazylijskim modelem Hermannem Nicoli, są bardzo szczęśliwi i już nie mogą się doczekać powitania na świecie ich pierwszej pociechy. 

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ