Anna Dereszowska

Anna Dereszowska nową ambasadorką znanej firmy kosmetycznej!

Anna Dereszowska została ambasadorką firmy kosmetycznej Oriflame! Aktorka w tym sezonie będzie promować kolekcję kosmetyków i akcesoriów „My Destiny”, która szczególnie skierowana jest do kobiet, które chcą być niezależne, pewne siebie oraz pełne pozytywnej energii.

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska twarzą Oriflame

Anna Dereszowska to znana aktorka filmowa teatralna i telewizyjna. Sympatię widzów zaskarbiła sobie udziałem w wielu serialach telewizyjnych m.in. „Złotopolscy”, „M jak miłość”, „Na dobre i na złe”, „Przyjaciółkach” i „Prawie Agaty”. Kinomanom znana jest przede wszystkim z filmu „Lejdis”. Aktorka na swoim koncie ma też liczne role dubbingowe. Gwiazda jest lubiana i doceniana przez widzów, więc nic dziwnego, że została zauważona przez tak popularną markę kosmetyczną.

„Dereszowska to aktorka o niebanalnym charakterze, odważna, błyskotliwie inteligentna i pewna swojej wartości” – mówią przedstawiciele Oriflame.

„My Destiny”

Gwiazda w tym sezonie będzie szczególnie promować wodę perfumowaną „My Destiny”. Jak Orilame opisuje swój produkt?

„To zapach, który od razu dodaje pewności siebie! Jego intesywna, szyprowo-owocowo-kwiatowa kompozycja jest niezwykle kobieca. Jeden z jej składników, turmalin to półszlachetny kamień, który ma wytątkową moc – składa się z kryształów, których energia wzmacnia pewność siebie i pomaga wyrażać kreatywną stronę osobowości. Kobiecie pachnącej My Destiny po prostu nie można się oprzeć!”.

My Destiny

„Flakon My Destiny inspirowany jest urodą turmalinu. Wzór butelki tworzony jest indywidualnie, za pomocą specjalnej techniki. Dzięki temu każda butelka jest inna, a ozdobny motyw nigdy się nie powtarza! Oddaje to ideę zapachu My Destiny – każda kobieta pachnąca nim jest niepowtarzalna! Żaden zapach nie był do tej pory produkowany w ten sposób, nikt dotąd nie stworzył flakonów, z których każdy jest jedynym w swoim rodzaju. My Destiny to kompozycja dla kobiet, które uwielbiają uczucie pełnej energii pewności siebie!”.

Skusicie się na nią?

To już prawie 50 lat!

Firma Oriflame została założona w Szwecji przez dwóch braci i ich przyjaciela w 1967roku. W ciągu 45 lat stała się międzynarodową firmą kosmetyczną, w której pracuje ponad 100 naukowców. Marka prowadzi sprzedaż bezpośrednią w ponad niż 60 krajach. Ponad 3,6 mln Konsultantów na całym świecie zajmuje się sprzedażą kosmetyków. Firma Oriflame notowana jest na giełdzie Nasdaq OMX Exchange. Marka ma własne Centrum Badań i Rozwoju.

 

Źródło zdjęć: www.facebook.com/annadereszowskaofficial, www.fragrantica.pl

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ