Ile waży Doda? Od trzech lat tyle samo!

Doda o Adrianie Kalskiej! „Starała się jak mogła”

Adriana Kalska w finale muzycznego show „Twoja Twarz brzmi znajomo” zaśpiewała piosenkę zespołu Virgin „Mam tylko Ciebie”. Jak jej wykonanie oceniła Doda? Podobało jej się? Będziecie zaskoczeni!

Doda o Adrianie Kalskiej! „Starała się jak mogła”

Adriana Kalska w finałowym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wcieliła się w Dodę i zaśpiewała utwór Virgin „Mam tylko Ciebie”. Aktorce towarzyszył Tomasz Lubert, założyciel zespołu. Ostatecznie gwiazda uplasowała się w połowie rankingu – zajęła 4. miejsce na 8.  możliwych.

A jak jej występ oceniła Doda?

Piosenkarce było miło, że inne osoby chcą się w nią wcielać. Uważa to za swój sukces. Przypomina, że jej piosenki wcale nie są proste do zaśpiewania. Nie jest też łatwo wcielić się w Dodę. Jak Adriana Kalska sobie poradziła?

„Przede wszystkim jest mi miło, że wykreowałam taką postać sceniczną, w którą chcą się wcielać inne gwiazdy, inne osobowości świata telewizji. To jest sukces osobisty dla mnie. Ciężko jest zaśpiewać piosenki Virgin, bo niektórym wydaje się, że są proste, wcale nie są. To tylko pozory. Ciężko też wcielić się i nie przerysować tak przerysowanej postaci jaką ja jestem na dzień dobry” – mówiła Doda w rozmowie z portalem „Przeambitni”.

https://www.instagram.com/p/BqTI9FWAUQ0/

Jak jej poszło?

Nie wszystkim fanom Dody podobał się występ Adriany Kalskiej. Co jej zarzucali?

„Nie jest piosenkarka więc chyba nie ma co się spodziewać jakiegoś pięknego śpiewu? Często nie miała za łatwych wokalistów ale przecież najlepiej jest krytykować”,

„Oglądam właśnie powtórkę……szkoda słów. Chyba przed każdym z występów jadła kluski śląskie ? a Doda przynajmniej potrafi śpiewać i to bez kluch ?”,

„Myślę, że to miejsce jest adekwatne do jej występów” – pisali internauci.

Jednak Doda nie oceniła tak surowo aktorki! 

„Starała się jak mogła, trzymałam za nią kciuki. Wiem, i rozumiem głosy fanów, którzy są bardzo wymagają cy nawet wobec mnie , ale ogólnie na plus” – podsumowała piosenkarka.

Zgadzacie się z jej opinią? Jak wam podobał się występ gwiazdy „M jak miłość”?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ