M jak miłość: Joasia wraca do Polski

Anna Popek o Barbarze Kurdej-Szatan! Takich słów nikt się nie spodziewał!

Barbara Kurdej-Szatan ma bardzo wielu fanów. Jednak nie wszyscy kibicują aktorce. Niektórzy zarzucają jej brak talentu aktorskiego. W obronie prowadzącej program „Kocham Cię, Polsko!” stanęła sama Anna Popek! Co napisała dziennikarka?

Anna Popek o Barbarze Kurdej-Szatan! Takich słów nikt się nie spodziewał!

O Barbarze Kurdej-Szatan jest teraz głośno w mediach. Gwiazda prowadzi program „Kocham Cię, Polsko!”, gra w  serialu „M jak miłość”. Jednak niektórzy wątpią w jej umiejętności aktorskie. W obronie koleżanki stanęła sama Anna Popek! Co napisała?

Zdolna i pełna wdzięku

Dziennikarka zwraca uwagę, że trzeba rzetelnie opisywać świat. Przypomina, że Barbara Kurdej-Szatan otrzymała kilka razy Telekamerę „Tele Tygodnia” w kategorii „Aktorka”.  

Anna Popek pisze, że zamiast krytykować, to lepiej uprzyjemniać sobie życie nawzajem.

– O pełnej wdzięku i zdolnej Kurdej-Szatan napisać, że nie ma talentu to brak rzetelności w opisywaniu świata. Niby to za co dostała Telekamerę, za to, że brak jej talentu i za brak docenienia? Pudel w swojej poprawności politycznej traci jasność widzenia. To może dlatego znany producent nazywa się u mich Lamka? (…) Nie jestem oburzona. Chodzi mi jedynie o to, by pisać o ludziach rzetelnie. Chodzi mi o to, byśmy się tak gorliwie wszyscy nie krytykowali. Przecież przyjemniej jest żyć z życzliwymi ludźmi obok. No i jak pisał klasyk – ” wnet i tak zginiemy w zupie”. Wszystkich nas czeka ten sam koniec, więc może warto uprzyjemniać sobie życie nawzajem? – czytamy na Facebooku Anny Popek.

O pełnej wdzięku i zdolnej Kurdej-Szatan napisać, że nie ma talentu to brak rzetelności w opisywaniu świata. Niby to za…

Opublikowany przez Anna Popek na 1 sierpnia 2017

Zgadzacie się ze zdaniem Anny Popek?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/kurdejszatan/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1120 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Wyszkoni o życiu po chorobie
Ania Wyszkoni o życiu po chorobie: Po pół roku pojawiły się chwile zwątpienia

U Ani Wyszkoni w 2016 roku zdiagnozowano nowotwór tarczycy. Artystka poddała się operacji. Na szczęście...