M jak miłość: Joasia wraca do Polski

Anna Popek o Barbarze Kurdej-Szatan! Takich słów nikt się nie spodziewał!

Barbara Kurdej-Szatan ma bardzo wielu fanów. Jednak nie wszyscy kibicują aktorce. Niektórzy zarzucają jej brak talentu aktorskiego. W obronie prowadzącej program „Kocham Cię, Polsko!” stanęła sama Anna Popek! Co napisała dziennikarka?

Anna Popek o Barbarze Kurdej-Szatan! Takich słów nikt się nie spodziewał!

O Barbarze Kurdej-Szatan jest teraz głośno w mediach. Gwiazda prowadzi program „Kocham Cię, Polsko!”, gra w  serialu „M jak miłość”. Jednak niektórzy wątpią w jej umiejętności aktorskie. W obronie koleżanki stanęła sama Anna Popek! Co napisała?

Zdolna i pełna wdzięku

Dziennikarka zwraca uwagę, że trzeba rzetelnie opisywać świat. Przypomina, że Barbara Kurdej-Szatan otrzymała kilka razy Telekamerę „Tele Tygodnia” w kategorii „Aktorka”.  

Anna Popek pisze, że zamiast krytykować, to lepiej uprzyjemniać sobie życie nawzajem.

– O pełnej wdzięku i zdolnej Kurdej-Szatan napisać, że nie ma talentu to brak rzetelności w opisywaniu świata. Niby to za co dostała Telekamerę, za to, że brak jej talentu i za brak docenienia? Pudel w swojej poprawności politycznej traci jasność widzenia. To może dlatego znany producent nazywa się u mich Lamka? (…) Nie jestem oburzona. Chodzi mi jedynie o to, by pisać o ludziach rzetelnie. Chodzi mi o to, byśmy się tak gorliwie wszyscy nie krytykowali. Przecież przyjemniej jest żyć z życzliwymi ludźmi obok. No i jak pisał klasyk – ” wnet i tak zginiemy w zupie”. Wszystkich nas czeka ten sam koniec, więc może warto uprzyjemniać sobie życie nawzajem? – czytamy na Facebooku Anny Popek.

O pełnej wdzięku i zdolnej Kurdej-Szatan napisać, że nie ma talentu to brak rzetelności w opisywaniu świata. Niby to za…

Opublikowany przez Anna Popek na 1 sierpnia 2017

Zgadzacie się ze zdaniem Anny Popek?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/kurdejszatan/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1449 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Lista najlepiej zarabiających celebytów. Na czele sportowiec

Floyd Mayweather Jr jest według magazynu "Forbes" najlepiej zarabiającym celebrytą świata. Sportowiec wyprzedził m.in. aktorów. ...