Joanna Górska: Dla kogoś to może być bzdura, dla mnie ... duża rzecz

Joanna Górska: „Dla kogoś to może być bzdura, dla mnie … duża rzecz”

Joanna Górska w 2018 roku stoczyła zwycięską walkę z nowotworem. Dziennikarka przeszła chemioterapię oraz zdecydowała się na usunięcie piersi. Ostatnio wydarzyło się dla niej coś bardzo ważnego!

Joanna Górska: Dla kogoś to może być bzdura, dla mnie … duża rzecz

Rok temu Joanna Górska ogłosiła w mediach społecznościowych, że ma nowotwór piersi. Gwiazda jednak szybko rozpoczęła intensywne leczenie – ma za sobą chemioterapię, radioterapię, a także usunięcie piersi. Również trudnym momentem było dla niej, gdy zgoliła wszystkie włosy, które i tak z biegiem czasu wypadłyby przez chemioterapię.

Na szczęście dziennikarka wygrała walkę z rakiem, a dzisiaj pochwaliła się, że odrosły jej włosy!  

„Związane włosy na antenie tv… Ostatni raz mogłam tak zrobić ponad dwa lata temu. Dla kogoś to może być bzdura, dla mnie … duża rzecz.

Akceptowałam siebie jako Łysolka, czasem nawet lubiłam, było dość wygodnie. Uwielbiałam kiedy Robert i Kacper dawali mi buziaki w łysą głowę. Super było kiedy synek mierzył szkolną linijką odrastający meszek i na pięć milimetrów włosa mówił „Ale masz mama kudły”… Wiem, wiem. To tylko włosy. Dla mnie AŻ. OnkoSiostry pewnie dokładnie mnie rozumieją” – pisze Joanna Górska na Instagramie.

https://www.facebook.com/jgoralka/photos/a.723246231154712/1866940070118650/?type=3&theater

Pink October

Dziennikarka przypomina, że szczególnie właśnie październik jest miesiącem poświęconym trosce o zdrowie i badaniom lekarskim. Nie można lekceważyć regularnych wizyt u lekarza, bo często mogą one uratować życie. Zachęca wszystkie kobiety do robienia USG piersi – to niepozorne badanie może okazać się najważniejsze w życiu Twoim i Twoich bliskich. Pamiętajcie, że wczesne wykrycie raka to życie!

„Zaraz koniec października, różowego miesiąca. Chciałabym zapytać czy znalazłaś może czas aby się zbadać? Nie? Listopad to też dobry miesiąc ? Niebawem będę mieć dla Was zaproszenia na darmowe badania USG piersi ? @drplatkowska z @klinika_anclara przedłuża różowy październik ? Powędruje do Was sto zaproszeń. Szczegóły jutro #staytuned #breastcancer #pinkoctober #onsilnyjasilniejsza #wczesnewykrycietożycie” – czytamy na fanpage Joanny Górskiej.

https://www.facebook.com/jgoralka/photos/a.722565494556119/1679760982169894/?type=1&theater

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ