Joanna Górska: Dla kogoś to może być bzdura, dla mnie ... duża rzecz

Joanna Górska: „Dla kogoś to może być bzdura, dla mnie … duża rzecz”

Joanna Górska w 2018 roku stoczyła zwycięską walkę z nowotworem. Dziennikarka przeszła chemioterapię oraz zdecydowała się na usunięcie piersi. Ostatnio wydarzyło się dla niej coś bardzo ważnego!

Joanna Górska: Dla kogoś to może być bzdura, dla mnie … duża rzecz

Rok temu Joanna Górska ogłosiła w mediach społecznościowych, że ma nowotwór piersi. Gwiazda jednak szybko rozpoczęła intensywne leczenie – ma za sobą chemioterapię, radioterapię, a także usunięcie piersi. Również trudnym momentem było dla niej, gdy zgoliła wszystkie włosy, które i tak z biegiem czasu wypadłyby przez chemioterapię.

Na szczęście dziennikarka wygrała walkę z rakiem, a dzisiaj pochwaliła się, że odrosły jej włosy!  

„Związane włosy na antenie tv… Ostatni raz mogłam tak zrobić ponad dwa lata temu. Dla kogoś to może być bzdura, dla mnie … duża rzecz.

Akceptowałam siebie jako Łysolka, czasem nawet lubiłam, było dość wygodnie. Uwielbiałam kiedy Robert i Kacper dawali mi buziaki w łysą głowę. Super było kiedy synek mierzył szkolną linijką odrastający meszek i na pięć milimetrów włosa mówił „Ale masz mama kudły”… Wiem, wiem. To tylko włosy. Dla mnie AŻ. OnkoSiostry pewnie dokładnie mnie rozumieją” – pisze Joanna Górska na Instagramie.

Związane włosy na antenie tv… Ostatni raz mogłam tak zrobić ponad dwa lata temu. Dla kogoś to może być bzdura, dla…

Opublikowany przez Joanna Górska Poniedziałek, 28 października 2019

Pink October

Dziennikarka przypomina, że szczególnie właśnie październik jest miesiącem poświęconym trosce o zdrowie i badaniom lekarskim. Nie można lekceważyć regularnych wizyt u lekarza, bo często mogą one uratować życie. Zachęca wszystkie kobiety do robienia USG piersi – to niepozorne badanie może okazać się najważniejsze w życiu Twoim i Twoich bliskich. Pamiętajcie, że wczesne wykrycie raka to życie!

„Zaraz koniec października, różowego miesiąca. Chciałabym zapytać czy znalazłaś może czas aby się zbadać? Nie? Listopad to też dobry miesiąc ? Niebawem będę mieć dla Was zaproszenia na darmowe badania USG piersi ? @drplatkowska z @klinika_anclara przedłuża różowy październik ? Powędruje do Was sto zaproszeń. Szczegóły jutro #staytuned #breastcancer #pinkoctober #onsilnyjasilniejsza #wczesnewykrycietożycie” – czytamy na fanpage Joanny Górskiej.

Opublikowany przez Joanna Górska Niedziela, 7 kwietnia 2019

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...