healthy ciąża anna lewandowska

Ania Lewandowska opowie o ciąży! Kolejna akcja trenerki! Jaka?

Anna Lewandowska w swoim oświadczeniu zapowiedziała, że przez najbliższe miesiące będzie aktywna zawodowo. Trenerka słowa dotrzymuje. Już w styczniu poprowadzi kolejne warsztaty dla kobiet ciężarnych!

 

Nie będzie wywiadów, ale…

Anna Lewandowska kilka dni temu wydała oświadczenie, w którym dziękuje za gratulacje oraz ciepłe słowa, które dostaje w ciągu ostatnich dni. Trenerka i piłkarz w najbliższe tygodnie chcą spędzić w gronie rodzinnym oraz nie planują w tym czasie udzielać wywiadów. Jednocześnie trenerka zaznacza, że nadal jest aktywna zawodowo, zarówno jako dietetyk, trener personalny czy coach. Słowa dotrzymuje!

Na Instagramie i Facebooku regularnie pojawiają się nowe przepisy oraz propozycje treningów, a sportsmenka chętnie opowiada na pytania fanek dotyczące odżywiania w ciąży oraz nieprzyjemnych dolegliwości, które towarzyszą przyszłym mamom.

Trenerka doskonale jest przygotowana do tematu ciąży. Na swoim blogu już od kilku lat publikuje wpisy dedykowane kobietom przy nadziei. Przypomina, jakie badania należy wykonać przed zajściem w ciążę, radzi jak przygotować swoje ciało do odmiennego stanu oraz przygotowuje odpowiednie zestawy ćwiczeń.

Spotkanie z trenerką

Już niedługo wiele pań będzie mogło porozmawiać ze swoją idolką osobiście! Sportsmenka właśnie ogłosiła, że po raz piąty poprowadzi warsztaty dla kobiet ciężarnych! Spotkanie odbędzie się w Warszawie w połowie stycznia. Trenerka odpowie na najbardziej nurtujące pytania dotyczące ciąży.

„O JUŻ NASZA 5 EDYCJA WARSZTATÓW HEALTHY CIĄŻA DLA PRZYSZŁYCH MAM
Nie wiesz jak przygotować się do porodu?

 Zastanawiasz się jak ćwiczyć i co najlepiej jeść w trakcie ciąży?

Na te i inne nurtujące Cię pytania dostaniesz odpowiedź podczas warsztatów HEALTHY CIĄŻA” – napisała Anna Lewandowska.

 Anna Lewandowska Healthy ciąża

 

Więcej szczegółów na temat warsztatów z Anną Lewandowską znajdziecie na stronie internetowej  www.annalewandowska.com.  

Wybieracie się na warsztaty?

 

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Anna Lewandowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ