Koniec „M jak miłość”? Teresa Lipowska sobie tego nie wyobraża!

Wzruszające słowa Teresy Lipowskiej: „Wierzę, że odejdę wtedy, kiedy mam odejść”

Teresa Lipowska niedawno świętowała swoje osiemdziesiąte urodziny. Jest jedną z ulubionych aktorek starszego pokolenia. Młodsi widzowie znają ją z serialu „M jak miłość”, w którym gra od siedemnastu lat. Odtwórczyni roli Basi zdaje sobie sprawę, że nie wiadomo co los przyniesie, jednak wszystko przyjmuje z pokorą. Przeczytajcie poruszające wyznanie Teresy Lipowskiej!

Wzruszające słowa Teresy Lipowskiej: „Wierzę, że odejdę wtedy, kiedy mam odejść”

Teresa Lipowska jest bardzo zorganizowaną osobą. Mówi, że bez planów nie byłaby w stanie funkcjonować. Aktorka dba o zdrowie, często wyjeżdża do sanatoriów, aby „podreperować” swoje stawy. Dzięki sanatoryjnym kuracjom przez kilka miesięcy lepiej się czuje. Jednak doskonale zdaje sobie sprawę, że nie wiadomo co los przyniesie. Wszystko przyjmuje z pokorą.

„Oczywiście, bez planów w kalendarzu nie byłabym w stanie żyć. Mam zapisany każdy dzień, ciągle coś się dzieje. W lipcu wyjeżdżam do Augustowa do sanatorium. Jeżdżę tam od dwóch lat, żeby ratować swoje stawy borowiną. W lutym zaś wybiorę się do Buska zażyć kąpieli siarkowych. Dzięki temu potem przez parę miesięcy lepiej się czuję. Przyjmuję jednak z pokorą, co los mi przyniesie. Wierzę, że odejdę wtedy, kiedy mam odejść. Nie boję się. Sprawiedliwa na tym świecie jest tylko śmierć” – mówi Teresa Lipowska w rozmowie z „Party”.

Pożegnanie Lucjana Mostowiaka

Aktorka bardzo przeżyła śmierć Witolda Pyrkosza, z którym przez 17 lat grała w „M jak miłość”. Scena, w której Basia dowiaduje się o śmierci swojego męża, już jest nagrana. Dla Teresy Lipowskiej to było wielkie przeżycie.

„Tyle lat siedział obok mnie na planie, a na zapleczu rozmawialiśmy o prywatnych sprawach. I nagle to miejsce jest puste. Często myślę, że Witek zaraz wejdzie, bo to przecież niemożliwe, że go już nie ma. Ostatnio nagrywaliśmy scenę, w której dowiaduję się o śmierci Lucjana, i to było naprawdę trudne „Wspaniale zagrałaś”, usłyszałam od ekipy po zdjęciach. Ale ja nie zagrałam, płakałam naprawdę. Musiałam wręcz się powściągać, bo oko kamery jest bezlitosne i nadmierna ekspresja byłaby niewskazana – mówiła Teresa Lipowska.

Jednak inne wydarzenia kosztowały aktorkę również wiele emocji.

Na planie świętowaliśmy też mój jubileusz, to również kosztowało mnie dużo emocji. Przychodziłam do domu wieczorem i czułam się jak flak. Siadałam na fotelu męża i mówiłam: „Misiu, pomóż mi, bo nie mam siły” – zdradziła aktorka.

Pani Teresa Lipowska kończy 80 lat ❤❤❤ Sto lat Kochana Pani Teresko 😙

Opublikowany przez Katarzyna Cichopek na 3 lipca 2017

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Teresa Lipowska – Unofficial

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1449 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Lista najlepiej zarabiających celebytów. Na czele sportowiec

Floyd Mayweather Jr jest według magazynu "Forbes" najlepiej zarabiającym celebrytą świata. Sportowiec wyprzedził m.in. aktorów. ...