Znana polska aktorka w ciąży!

Joanna Kulig jest w ciąży. Aktorka, która w ostatnim czasie odnosi wiele sukcesów zawodowych, ogłosiła radosną nowinę poprzez nagranie opublikowane podczas Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych w Płocku, na którym miała zjawić się jako gość specjalny.

To niewątpliwie dobry czas dla polskiej aktorki. Film “Zimna wojna”, w którym gra główną rolę, został zgłoszony do wyścigu po Oscara. Laureatka Orła za rolę w produkcji “Sponsoring” wystąpiła również w kampanii polskiej marki modowej. Prywatnie w życiu żony reżysera Macieja Bochniaka również wiele się dzieje.

Aktorka ostatnio miała być gościem specjalnym Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych w Płocku. Ostatecznie nie pojawiła się na wydarzeniu.

W specjalnym nagraniu, które odtworzone zostało na gali, w którym wyjaśniła powody nieobecności. Na filmiku wyznała, że jest w ciąży i ze względu na badania i wizyty lekarskie nie mogła zjawić się na festiwalu w Płocku.

Będzie to pierwsze dziecko aktorki. Ojcem pociechy jest Maciej Bochniak, którego Joanna Kulig poślubiła w 2009 roku.

Joanna Kulig urodziła się w 1982 roku w Krynicy Zdroju. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwiga Solskiego w Krakowie jako aktorka dramatyczna ze specjalizacją wokalno-estradową. Artystka na dużym ekranie pierwszy raz pojawiła się w debiutanckim filmie Grzegorza Packa “Środa czwartek rano”. Wystąpiła m.in. w “Idzie”, “Disco polo”, “Zimnej wojnie”, “Klerze”, czy serialu “O mnie się nie martw”.

fot. kadr z YouTube

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2136 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Edyta Górniak ma bardzo poważny problem ze swoim synem

Edyta Górniak otwarcie przyznała, że mimo świetnego kontaktu z pierworodnym, ma z nim pewien problem....