Aktorka Keira Knightley nie może pogodzić się z tak bajkowym przedstawieniem porodu. Co zarzuca księżnej?

Jak ma na imię synek Kate i Williama? Książę przypadkowo zdradził?

Księżna Kate 23 kwietnia o godzinie 11 urodziła kolejnego członka rodziny królewskiej. To trzecie dziecko książęcej pary. Rodzice wraz z synkiem siedem godzin po porodzie opuścili szpital. A jak ma na imię chłopiec? Spekulacjom nie ma końca, ale są pewne tropy…

Wielki dzień

Księżna Kate, książę William oraz ich synek siedem godzin po porodzie opuścili szpital. 23 kwietnia ok. godziny 18 rodzice pokazali się z chłopcem przed wejściem do kliniki. Nie da się ukryć, że Kate wyglądała olśniewająco. Zgromadzeni zachwycali się jej pięknie ułożonymi włosami oraz subtelnym makijażem, który ukrył wszelkie oznaki zmęczenia. Kate miała również buty na obcasie.

Jak ma na imię synek Kate i Williama? Książę przypadkowo zdradził?

Wszyscy zastanawiają, jakie imię para wybrała dla trzeciego dziecka. Czyżby chłopiec dostał imię Alexander?

Podczas obchodów Anzac Day (święta państwowego Australii i Nowej Zelandii). Wywiązała się zaskakująca rozmowa między księciem Williamem a Wysokim Komisarzem Australii ds. Wielkiej Brytanii, Alexandrem Downerem. Mężczyzna zasugerował, że chłopiec powinien dostać imię Alexander.

„Czy myślałeś o imieniu Alexander dla swojego syna?” – zapytał Alexander Downer.

„To zabawne, że o to zapytałeś. To dobre imię” – odpowiedział książę.

Myślicie, że coś z tego będzie? 😉

A może Albert?

Brytyjskie media podają też, że chłopiec może nosić imię Albert. Dlaczego? Dziennikarze dowiedzieli się, że na stronie internetowej rodziny królewskiej została zajęta podstrona dla księcia Alberta. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku starszego rodzeństwa – George’a i Charlotty. Myślicie, że media wpadły na dobry trop? 

Do tej pory nie ukazał się jeszcze oficjalny komunikat dotyczący wyboru imienia dla chłopca. Co możemy przeczytać na Twitterze rodziny królewskiej?

Królowa, książę Edynburgu, książę Walii, księżna Kornwalii, książę Harry i członkowie obu rodzin zostali już poinformowani i są zachwyceni wieściami. Jej królewska wysokość księżna Cambridge bezpiecznie urodziła syna o godzinie 11:01. Dziecko waży 3,83 kg. Książę Cambridge był obecny przy porodzie. Jej królewska wysokość i jej dziecko mają się doskonale – czytamy w oświadczeniu, które ukazało się na Twitterze.

 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/The Royal Family

ZOSTAW ODPOWIEDŹ