Znamy zwycięzcę „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Był bezkonkurencyjny!

Znamy zwycięzcę „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Był bezkonkurencyjny!

Za nami finał pierwszego sezonu “Śpiewajmy razem. All Together Now”. W show o główną wygraną walczyło czternastu kandydatów. Jednak to Mateusz Łopaciuk okazał się bezkonkurencyjny i zgarnął statuetkę oraz 100 000 złotych! Jak młody artysta zareagował na zwycięstwo?

Znamy zwycięzcę „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Był bezkonkurencyjny!

Pierwszą edycję muzycznego programu  wygrał Mateusz Łopaciuk. Mężczyzna zachwycił widzów oraz jurorów, którzy oddali na niego aż 94 głosy. Artysta zaśpiewał utwór Nirvany “Smells Like Teen Spirit”, a w dogrywce wykonał “Przeżyj to sam” Lombardu. W nagrodę otrzymał statuetkę oraz 100 tysięcy złotych.

Nie spodziewałem się, że tu dotrę – mówił nieśmiało Mateusz Łopaciuk. – Myślałem, że mój głos i moja osobowość sceniczna jest zbyt niszowa – dodał młody muzyk, który na co dzień jest magazynierem w Janowie Podlaskim. 

Opublikowany przez Śpiewajmy razem. All Together Now Środa, 24 października 2018

Oni też dużo osiągnęli

Kolejne miejsca zajęli: Natalia Zaręba i Mariusz Suchożebrski. 

Gratulujemy artystom oraz życzymy dalszego rozwoju ich kariery!

Opublikowany przez Śpiewajmy razem. All Together Now Środa, 24 października 2018

Kulisy muzycznego show

Program “Śpiewajmy razem. All Together Now” zadebiutował w styczniu 2018 roku w Wielkiej Brytanii i okazał się wielkim sukcesem – gromadził średnio prawie cztery miliony widzów. Właśnie powstaje jego kolejna edycja. Gospodarzem polskiej wersji był artysta kabaretowy – Igor Kwiatkowski, a przewodniczącą 100-osobowego jury – Ewa Farna.

Program „Śpiewajmy razem. All Together Now” opiera się na prostym założeniu – piosenkę należy wykonać tak, by porwać  do wspólnego śpiewania jak największą liczbę jurorów. Im więcej z nich wstanie ze swoich miejsc i zaśpiewa z uczestnikiem, to tym lepszy będzie jego wynik. Uczestników oceniają ludzie, którzy na co dzień związani są z muzyką: od zwycięzcy muzycznego show Conrado Yaneza, po rockową wokalistkę Anję Orthodox. Uczestnikami będą natomiast zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, soliści, duety, a także większe grupy muzyczne.

Na program składało się osiem odcinków. Dwójka wokalistów, która w każdym odcinku poderwała z krzeseł największą liczbę sędziów, przechodziła do finału.

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Śpiewajmy razem. All Together Now

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...