Magda Gessler pokazała swój prezent gwiazdkowy! To lepsze niż samochód!

Magda Gessler pokazała zdjęcie bez makijażu! Jak wygląda gwiazda?

Ostatnio coraz więcej gwiazd pokazuje swoje zdjęcia bez makijażu. Do grona sław, które nie wstydzą się pokazać bez make-upu, dołączyła Magda Gessler. Restauratorkę zazwyczaj widzimy z mocno podkreślonymi oczami, dlatego wiele fanów jest zaskoczonych naturalną odsłoną prowadzącej „Kuchenne rewolucje”. Zobaczcie nowe fotki Magdy Gessler!

Magda Gessler pokazała zdjęcie bez makijażu! Jak wygląda gwiazda?

Magdę Gessler zazwyczaj widzimy w mocnym makijażu. Restauratorka często podkreśla oczy, a oprócz tego słynie oryginalnych, kolorowych stylizacji. Jednak gospodyni „Kuchennych rewolucji” nie wstydzi się pokazać bez makijażu. Gwiazda obecnie przebywa na wakacjach w ciepłych krajach, dlatego na całego korzysta z pięknej pogody i pozwala nieco odpocząć swojej skórze od kolorowych kosmetyków. Magda Gessler nie zapomina również o swoich fanach, którym pokazuje zdjęcia z urlopu. Fotki bez makijażu? Restauratorka nie ma z tym problemu!

https://www.instagram.com/p/BaC0DeKHl9S/?taken-by=magdagessler_official

https://www.instagram.com/p/BaCzrEnH562/?taken-by=magdagessler_official

Większość fanów komplementuje zdjęcia Magdy Gessler bez makijażu. Internauci chwalą urodę oraz są pełni podziwu, że gwiazda zdecydowała się opublikować swoje zdjęcie bez make-upu.

„Pieknie pani Madziu. Mam nadzieje, ze w pani wieku bede tez tak promiennie wygladac. Jest pani piekna i zadbana kobieta. Pozdrawiam ❤??”,

„Piękna cera!!! Piękna!!! Zazdroszczę!!!! Jest Pani wzorem!!! ?❤️?”,

„Podejrzewam, że nie jedna kobieta chciałaby wyglądać tak jak Pani Magda w tym wieku ? stąd te komentarze ☺️ krytykować każdy potrafi ?? udanego wypoczynku ☺️☺️”,

„Dystans do siebie to sztuka. Nie każdy ją posiada …baaaa wielu nigdy nie doświadczy tego co to dystans do siebie. Pozdrawiam Pani Magdo ciepło i z szacunkiem ??” – piszą internauci.

Moda na naturalność

W ostatnich miesiącach coraz więcej znanych osób pokazuje się bez makijażu. Zdjęcia bez make-upu pokazały już m.in. Marina Łuczenko-Szczęsna, Kinga Rusin, Maja Bohosiewicz, Małgorzata Kożuchowska, Monika Brodka, Renata Kaczoruk oraz Edyta Górniak. Nedawno do tego grona dołączyła Magda Gessler. Którą ze znanych osób chcielibyście zobaczyć bez makijażu?

—————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/magdagessler_official/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ