Jak Norbi czuje się w "Jaka to melodia"? Anna Popek uchyla rąbka tajemnicy!

Znamy nowego prowadzącego „Jaka to melodia?”! Wiemy, jak zmieni się show!

Już wiemy, kto poprowadzi program „Jaka to melodia?”! Nowym gospodarzem będzie muzyk Norbi. Zmienią się również zasady muzycznego show. Co ulegnie zmianie?

Znamy nowego prowadzącego „Jaka to melodia?”! Wiemy, jak zmieni się show!

Norbi został nowym gospodarzem kultowego muzycznego programu „Jaka to melodia?”. Już od kilku dni dziennikarze podejrzewali, że to właśnie on poprowadzi show, ale na konferencji prasowej TVP już wszystko jest jasne. Nowe odcinki zostaną wyemitowane już we wrześniu. Zmienią się również zasady obowiązujące w programie.

Według portalu wirtualnemedia.pl program będzie emitowany codziennie. W dni powszednie w show będą brać pojedynczy uczestnicy, a w sobotę będziemy oglądać rywalizacje między drużynami składającymi się z duetów. Natomiast w niedzielę będą rywalizowały ze sobą znane osoby.

Według portalu w nowym sezonie „Jaka to melodia?” zobaczymy m.in. Blue Cafe, Red Lips, Nataszę Urbańską, Aleksandrę Szwed, Filipa Lato i Marka Kaliszuk.

Będziecie oglądać nowe odcinki „Jaka to melodia?”

To już koniec

Program będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 17:30. W niedzielę zaś godzinę później – o 18:30.

Robert Janowski właśnie zakończył swoją 21-letnią przygodę z muzycznym show „Jaka to melodia?”. Dziennikarz nie zgodził się na zmiany, jakie wprowadziły władze TVP. Prezenter poinformował też widzów, że nie zostanie wyświetlonych dziesięć ostatnich odcinków muzycznego show.

“Kochani

This Is The End!

Wczoraj zapadły ostatnie decyzje w sprawie ,,Jaka to Melodia?” i naszych, ostatnich 10 odcinków. Nie gramy. Czyli to już koniec.

21 lat… Kawał życia. Waszego i mojego. Było pięknie. I nie dajmy sobie zabrać tych wspomnień!

Dziękuję Media Corporation- producentowi, który przy udziale nas wszystkich, stworzył coś, co nie było tylko zwykłym telewizyjnym teleturniejem. Ten program to coś więcej niż jaka to melodia?! To 21 lat naszego wspólnego życia. Dziękuję MC ❤

Dziękuję koleżankom i kolegom z którymi miałem zaszczyt i ogromną przyjemność pracować i tworzyć Melodię. Nie wymieniam z nazwiska, bo nie wiedziałbym nawet od kogo zacząć. Wszyscy, Ci których widzieliście na ekranie a także przyjaciele ,,zza kulis” są… jak rodzina. Dziękuję Wam za to❤

Dziękuję TVP za 21 lat emisji ,, Jaka to melodia?”- programu, który łączył pokolenia. Programu, który dzięki uczciwości, lojalności, wiedzy i pasji wszystkich biorących w nim udział był dobry dla wszystkich i na wszystko. Jak ulubiona piosenka- zmieniona, będzie być może równie ładna, ale nigdy nie będzie częścią naszej duszy ❤

I teraz WY! Uczestnicy, Zawodnicy, Telewidzowie i Fani! Najlepsi, Najwspanialsi, Najważniejsi! Dziękuję! Za 21 jeden lat dorastania z Wami, za piękne historie, za uśmiech, szczęście i łzy. Za oddany czas i serce, za radość i zmartwienia, za zaufanie, za lojalność. Dziękuję, że byliście w moim życiu i wpuściliście mnie do Waszego. Dziękuję za ,,teraz”, kiedy to piszę. Za wzruszenie. Za prawdę. Za smutek i żal. Za optymizm i wiarę. Za Wasze ,,do zobaczenia”. Dziękuję, że JESTEŚCIE ❤ Kocham Was- RJ” – napisał Robert Janowski na Facebooku.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ