Kiedy urodzi Małgorzata Socha?

Kiedy urodzi Małgorzata Socha? Gwiazda zdradziła termin porodu?

Małgorzata Socha jest w trzeciej ciąży. Jej brzuszek rośnie. Internauci są ciekawi, kiedy będzie poród. Gwiazda odpowiedziała!

Kiedy urodzi Małgorzata Socha? Gwiazda zdradziła termin porodu?

Małgorzata Socha ma liczne grono fanów. Internauci śledzą jej profile w mediach społecznościowych, a także z utęsknieniem czekają na wieści dotyczące życia prywatnego aktorki. Gwiazda teraz jest w zaawansowanej ciąży. Pojawiają się pytania dotyczące porodu. 

„Super na kiedy ma pani termin?” – zapytała fanka.

Gwiazda odpowiedziała!

„Lada moment” – napisała Małgorzata Socha.

Mamy nadzieję, że poród przebiegnie bez komplikacji. Aktorce oraz jej maleństwu życzymy wszystkiego dobrego!

https://www.instagram.com/p/BmvrnUnlbOk/?taken-by=malgosia_socha

Matczyne marzenia Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha jest mamą dwóch córek. Niedługo po raz trzecie powita na świecie swoje dziecko. Aktorka chce, aby jej córki wyrosły na osoby pewne swojej wartości. Takie, które które będą samodzielnie podejmowały decyzje i będą za nie odpowiedzialne. Pragnie, by dziewczyny były otwarte na świat i otaczających ją ludzi.

“Najważniejsze jest dla mnie to, by wyrosły na samodzielne, niezależne kobiety, które same podejmują decyzje i biorą za nie odpowiedzialność. By były to wybory podyktowane sercem, a nie chęcią zadowolenia innych, przekonaniem, że tak wypada. Chciałabym, żeby dziewczynki zdobyły wykształcenie, stały się obywatelkami świata otwartymi na inne kultury, innych ludzi. Żeby były szczęśliwe!” – wyznała Małgorzata Socha w rozmowie z “Party Luxe”.

Aktorka nie jest zwolenniczką korzystania przez dzieci z tabletów i smartfonów. Jej córki rzadko oglądają też telewizję. Uważa, że najmłodsi, oglądając TV tracą kontakt z rzeczywistym światem, nie rozwijają swoich zdolności manualnych oraz wyobraźni.

Moim zdaniem dzieci, które korzystają z takich urządzeń, mają później problem ze skupieniem się. Tracą kontakt z rzeczywistością albo się od niej odcinają. Tablet nie rozwija ani umysłu, ani sprawności manualnej. Kreskówki, ze względu na ich treść, też przepuszczam przez swoją cenzurę. Na co dzień stawiam na planszówki, wspólne wycinanie, naklejanki, lepienie z plasteliny i zabawy na świeżym powietrzu. Ale nie jestem taka najgorsza! (śmiech) Razem z Zosią oglądam bajki Disneya. Bywa, że w domu zamieniamy się rolami: moja córka występuje, a ja jestem widzem. Te występy mnie bawią i rozczulają” – mówiła aktorka.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/malgosia_socha

ZOSTAW ODPOWIEDŹ