Kuba Wojewódzki o relacji z Martą Żmudą-Trzebiatowską. Co na to jej mąż?

Z kim Kuba Wojewódzki miał romans? W biografii uchyla rąbka tajemnicy!

Kuba Wojewódzki zaskoczył swoim wyznaniami w „Nieautoryzowanej biografii. Z którymi polskimi gwiazdami spotykał się showman? Nie tylko była to Agnieszka Kaczorowska… Co dziennikarz napisał o Mai Sablewskiej oraz Marcie Żmudzie-Trzebiatowskiej? 

Z kim Kuba Wojewódzki miał romans? W biografii uchyla rąbka tajemnicy!

Kuba Wojewódzki zdradził, że poza kamerami miał spotkanie z młodziutką Agnieszką Kaczorowską. Jednak to nie wszystko! Showmana zafascynowała również Maja Sablewska    

„Kiedy ją poznałem, była intrygującą tajemnicą przykrytą wyrafinowanymi tatuażami i nutką niedopowiedzenia. Ciekawiło mnie to. Otarliśmy się nawet o nieśmiały romans. Potem było już tylko gorzej. I bez tajemnicy” – pisze Kuba Wojewódzki w swojej biografii.

Maja Sablewska nie skomentowała jeszcze tego fragmentu książki.

https://www.facebook.com/MajaSablewskaOfficial/photos/a.459592144063572/1651947331494708/?type=1&theater

To mógł być związek modelowy

Okazuje się, że dziennikarz bliżej poznał również Martę Żmudę. Kuba Wojewódzki pisze, że aktorka miała już wtedy narzeczonego. Mężczyzna był bardzo zazdrosny. Jak potoczyła się ta znajomość?

„To mógł być związek modelowy (…) Od pierwszej rozmowy telefonicznej, którą jak się potem okazało, odbywała w towarzystwie zawodowo zazdrosnego narzeczonego, czułem, że namiętność szturmuje już drzwi. Na początku randkowanie według kalendarza narzeczonego może uchodzić za radosną grę w chowanego, niestety wcześniej czy później nawet najbardziej zakochany narzeczony zrozumie, że ktoś robi z niego durnia” – czytamy w biografii Kuby Wojewódzkiego.

Przypominamy, że Marta Żmuda-Trzebiatowska od 2015 roku jest żoną Kamila Kuli, a we wrześniu 2017 roku urodziła synka. To jej pierwsze dziecko. Aktorka rzadko dzieli się swoją prywatnością z fanami. Może teraz zrobi wyjątek i odniesie się do słów dziennikarza?

https://www.facebook.com/martazmudatrzebiatowskaofficial/photos/a.323171011160754/1266095160201663/?type=3&theater


Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org/wiki/Marta_Żmuda_Trzebiatowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ