Justyna Steczkowska walczy z hakerem: Nie dajcie się oszukać

Justyna Steczkowska – czego nauczył ją konflikt z Dodą?

Justyna Steczkowska i Doda przez kilka lat były skonfliktowane. Jednak piosenkarki niedawno pogodziły się podczas przygotowań do wspólnego koncertu „Artyści przeciw nienawiści”. Jak wspomina tamto wydarzenie?

Justyna Steczkowska – czego nauczył ją konflikt z Dodą?

Konflikt Justyny Steczkowskiej był szczególnie nasilony podczas programu „Gwiazdy tańczą na lodzie”, gdzie Justyna była prowadzącą, a Doda jurorką.

„Pierwszą osobą, która spowodowała poważne zachwianie mojej równowagi, była Dorota Rabczewska. Na przykładzie tego, co się stało między mną a nią, nauczyłam się, że nie można w sobie nosić gniewu, żalu, pretensji, że trzeba każdego dnia pozwolić sercu patrzeć na świat jego oczami i nie obarczać go tak ciężkimi emocjami. To była trudna, ale cenna lekcja” – mówiła wokalistka w rozmowie z „Party”.

Po sześciu miesiącach czuła się już znacznie lepiej psychicznie. Pomogła praca nad sobą. To była dobra decyzja. Wreszcie poczuła wewnętrzny spokój.

Po pół roku pracy nad sobą byłam już od tego wolna. Żal był we mnie, a nie w niej. To był mój problem, wiec musiałam sobie z nim poradzić dla własnego dobra. Sztuka życia polega na tym, żeby brać odpowiedzialność za swoje emocje, a nie tłumaczyć, że winni są wszyscy dookoła tylko nie ty” – wyznała Justyna Steczkowska.

View this post on Instagram

Kochani! 😘 Już jutro o godzinie 19:30 w telewizji Polsat odbędzie się relacja na żywo z uroczystej premiery filmu "Jak poślubić milionera". Zapraszamy przed telewizory. 😊 #jakpoślubićmilionera #film #polskakomedia #polskiekino #komedia #komediaromantyczna #premiera #29listopada #kino2019 #polishmovie #polishcomedy #telewizja #polsat #milegowieczoru #miłegowieczoru @jakposlubicmilionera @polsatofficial @malgosia_socha @malgorzata_foremniak_official @michal_malinowski_official @anita_sokolowskaa @polkpiotr @wojciech_mecwaldowskifanpage @mroznerski @edyta_olszowka_official_ @michal.czernecki @juliawieniawa @maffashion_official @sebastianstankistankiewicz @ewawachowicz i inni.

A post shared by Justyna Steczkowska (@justynasteczkowska) on

Ważna chwila

Jednak wszystkie nieporozumienia należą już do przeszłości. Panie połączył koncert „Artyści przeciw nienawiści”, który organizowała Doda, a Steczkowska była jedną z gwiazd, które występowały na scenie. Wyjaśniły sobie dawne konflikty i przeszły do porządku dziennego. Nie mają wspólnego zdjęcia, bo żadnej z nich do głowy nie przyszło, by wspólnie wtedy fotografować się.

„Cieszę się, że spotkałyśmy się podczas koncertu „Artyści przeciw nienawiści”, uścisnęłyśmy sobie dłonie i bez zbędnych emocji każda poszła robić swoje” – zdradziła Steczkowska.

View this post on Instagram

Kochani! 💓 Tak było w Olsztynie i Katowicach. ☺ Dziękujemy!!! Kolejny koncert "2. Tribute to…" już 2 listopada w Toruniu (Hala Arena, godz. 20:00). Bądźcie z nami ❗ 😘 BILETY: ➡ WWW.ROYALCONCERT.PL ________________________________________ Zapraszamy także na pozostałe koncerty z trasy "Tribute to…": 09.11.2019 #Szczecin 14.11.2019 #Warszawa 20.11.2019 #Wrocław 29.11.2019 #Kraków 05.12.2019 #Poznań 06.12.2019 #ZielonaGóra ________________________________________ #2TributeTo #RoyalConcert #JustynaSteczkowska #PatrycjaKujawa #KasiaCerekwicka #AnnaWyszkoni #KasiaKowalska #IgorHerbut #KasiaMoś #HalinaMlynkova #JanuszRadek #KrzysztofCugowski #AndrzejPiaseczny #Torun #Toruń #HalaArena #Wroclaw #HalaStulecia #Krakow #Poznan #ZielonaGora #Torwar #NettoArena #koncert / Fot. Paweł Deska / Royal Concert

A post shared by Justyna Steczkowska (@justynasteczkowska) on

Hejt i nienawiść to nie nasz świat

Piosenkarka cieszy się, że mogła wziąć udział w koncercie o tak ważnym przesłaniu. To ważne wydarzenie dla wszystkich tych, którzy zamiast hejtu wybierają życzliwość i przebaczenie. 

“To był piękny koncert. Wymagał ogromu pracy od wszystkich, którzy zorganizowali go z Dodą. Wielkie gratulacje dla nich i publiczności. Mnóstwo młodych ludzi przyszło, żeby pokazać, że nienawiść i hejt to nie jest ich świat. To krok do pięknej zmiany” – zapewnia Justyna Steczkowska wywiadzie, którego udzieliła magazynowi “Party”.

View this post on Instagram

Dziękujemy Toruń❗❗❗ 😍❤ Kolejny koncert z trasy "2. Tribute to…" już 9 listopada w Szczecinie (Netto Arena, godz. 19:00). Zapraszamy!!! 😊 ➡ BILETY: WWW.ROYALCONCERT.PL ________________________________________ Pozostałe miasta z trasy: 14.11.2019 #Warszawa 20.11.2019 #Wrocław 29.11.2019 #Kraków 05.12.2019 #Poznań 06.12.2019 #ZielonaGóra ________________________________________ #2TributeTo #TributeTo #RoyalConcert #JustynaSteczkowska #PatrycjaKujawa #KasiaCerekwicka #AnnaWyszkoni #KasiaKowalska #IgorHerbut #KasiaMoś #HalinaMlynkova #JanuszRadek #KrzysztofCugowski #AndrzejPiaseczny #Szczecin #NettoArena #Wroclaw #HalaStulecia #Krakow #TauronArena #Poznan #HalaArena #ZielonaGora #Torwar #koncert / Fot. Paweł Deska / Royal Concert

A post shared by Justyna Steczkowska (@justynasteczkowska) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Michał Pańszczyk – nieznane, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=3006967

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...