Zrezygnuj z pączka i wyślij go do Afryki! Nie tylko nie przytyjesz, a jeszcze pomożesz

Zrezygnuj z pączka i wyślij go do Afryki! Nie tylko nie przytyjesz, a jeszcze pomożesz! O co chodzi?

Dzisiaj tłusty czwartek, więc zajadamy się pączkami. Z różą, jabłkiem, budyniem, czekoladą, toffi… Pyszności! A gdyby zrezygnować z jednego pączka… i wysłać go do Afryki? Niemożliwe? A jednak! Dzięki temu nasza figura nie ucierpi (a przynajmniej nie tak bardzo), ale przede wszystkim pomożemy głodnym dzieciom w Republice Środkowoafrykańskiej!

Podziel się tym, co lubisz

Nie da się ukryć, że tłusty czwartek to dzień pączka. Ach, gdyby to był tylko jeden, ale tego dnia większość z nas pozwala sobie na „wysokotłuszczową dietę pączkową”. Potem zazwyczaj mamy wyrzuty sumienia, że zjedliśmy za dużo słodkich pyszności. Później dochodzą jeszcze mdłości, bóle wątroby, a nowa sukienka nie wygląda już na nas tak idealnie… 😉 Wiemy, jak tego uniknąć!

Zrezygnuj z pączka i wyślij go do Afryki! Nie tylko nie przytyjesz, a jeszcze pomożesz!

Fundacja Kapucyni i Misje prowadzi akcję charytatywną „Wyślij pączka do Afryki” 2017. Jej celem jest pozyskanie środków na projekty realizowane w Republice Środkowoafrykańskiej, dlatego zamiast samemu zajadać się pączkami, możemy podzielić się nimi z ubogimi dziećmi w Republice Środkowoafrykańskiej. Jak to zrobić?

wyślij pączka do Afryki

Wyślij E-pączka

Wyślij przelewem do Afryki kwotę, którą wydałabyś na pączka na podane poniżej konto. Datki zostaną przeznaczone na dożywianie dzieci, edukację najmłodszych, budowę studni głębinowych i wsparcie tamtejszych wspólnot.

FUNDACJA KAPUCYNI I MISJE

Korzeniaka 16, 30-298 Kraków

26 1240 4533 1111 0010 5274 9794

z dopiskiem: Pączek dla Afryki

Jeśli podasz adres e-mail, to Fundacja będzie mogła przesłać podziękowanie za okazaną pomoc.

Zaproś przyjaciół na pączki

Przez żołądek do serca, dlatego zaproś przyjaciół, poczęstuj ich słodkościami i poproś by wsparli akcję, a zebrane pieniądze przekaż na konto Fundacji.

Pączkuj!

Wymyśl, jak możesz jeszcze pomóc, a potem działaj. Pamiętaj, że dobro mnoży się przez pączkowanie. 😉

Akcja „Wyślij pączka do Afryki” organizowana jest po raz czwarty. W 2016 roku udało się zebrać aż 325 811,14 złotych, teraz będzie więcej? W tym roku Fundacja chce zrealizować projekty za łączną kwotę 400 000 zł, dlatego potrzeba wielu pączków. 😉 Do dzieła!

Dowiedz się więcej!

Więcej informacji znajdziesz na stronie „Wyślij pączka do Afryki„.

pączek do Afryki

——————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Pączkujemy oraz www.bosadonutsaz.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ