JJJ

Wybrano najpiękniejszą kobietę świata!

Magazyn „People” po raz kolejny ogłosił, która kobieta jest najpiękniejszą na świecie. Macie swoje typy? Uwaga, uwaga! To zaszczytne miejsce przypadło 47-letniej aktorce Jennifer Aniston. Która z pań znalazła się jeszcze w tym rankingu? Przeczytajcie!

Najpiękniejsza po raz drugi!

Jennifer Aniston już po raz drugi została wybrana najpiękniejszą kobietą świata. Po raz pierwszy ten tytuł przyznano jej w 2004 roku. Wtedy aktorka była niezwykle popularna za sprawą serialu „Przyjaciele”. Jennifer po ogłoszeniu wyników powiedziała, że wygrana „bardzo, bardzo jej schlebia” i dzięki niej poczuła „wielkie, młodzieńcze podekscytowanie”. Nie dziwimy się!

Jak ona to robi?

Gwiazda od wielu lat dba o wygląd. Regularnie korzysta z wielu zabiegów kosmetycznych oraz pomocy medycyny estetycznej. Również intensywnie ćwiczy (6 razy w tygodniu). A co z dietą? Kiedyś aktorka bardzo restrykcyjnie przestrzegała diety, jednak teraz przyznaje, że częściej zdarza jej się zjeść danie, które odbiega od ustalonego menu. Aniston dba o dobrą formę, gdyż pamięta, że kiedyś nie dostała pewniej roli, gdyż była zbyt pulchna, ale teraz trzyma rękę na pulsie! Musimy przyznać, że aktorka wygląda bardzo dobrze i niezwykle młodo! Oby tak dalej!

JJJ

Kto jeszcze znalazł się w rankingu?

Na pierwszych miejscach znalazły się również następujące panie: Reese Witherspoon, Sofia Vergara, Keke Palmer, Selena Gomez, Megan Good, Carrie Underwood oraz Christina Milian. Czy też uważacie je za najpiękniejsze?

Poprzednie zwyciężczynie

W zeszłym roku tytuł ten przypadł Sandrze Bullock. 50-letnia aktorka w wywiadzie stwierdziła, że „najpiękniejsi są ci, którzy się nie starają”. Powiedziała również, że teraz najważniejszą rolą w jej życiu jest bycie dobrą mamą dla 5-letniego synka. Gratulujemy priorytetów!

W poprzednich latach wyróżniono również Jennifer Lopez oraz Lupitę Nyong’o.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ