Ania Lewandowska jest w drugiej ciąży

Ania Lewandowska o swoich żywieniowych grzeszkach! Na co pozwala sobie trenerka? Tego się nie spodziewacie!

Ania Lewandowska od dawna promuje zdrowy styl życia. Trenerka stawia na regularną aktywność fizyczną oraz odpowiednie odżywianie. Jednak okazuje się, że nawet jej zdarzają się małe kulinarne grzeszki. Na jakie pyszności pozwala sobie Ania?

Ania Lewandowska o swoich żywieniowych grzeszkach! Na co pozwala sobie trenerka? Tego się nie spodziewacie!

Ania Lewandowska doskonale wie, że częsta aktywność fizyczna oraz racjonalna dieta są kluczem do dobrego zdrowia oraz zgrabnej sylwetki. Na jej blogu oraz profilach w mediach społecznościowych znajdziemy mnóstwo przepisów na dania, które są nie tylko zdrowe, ale i smaczne.

Jednak Ania Lewandowska też jest człowiekiem i też czasami ma ochotę na odstępstwo od diety. Na co pozwala sobie trenerka?

Od czasu do czasu zjem jakieś ciacho czy bułeczkę. Jem też daktyle na potęgę” – zdradziła gwiazda w rozmowie z magazynem „Gala”.

Jesteśmy ciekawi, czy chodzi o ciasto bezglutenowe 😉 Nie da się ukryć, że daktyle zawierają dużo substancji odżywczych. Jednak mają też sporo kalorii. Świeże daktyle w 100 gramach mają ok. 282 kalorii.

Czy gwiazda podjada między posiłkami?

Ania Lewandowska przyznała, że na raz potrafi zjeść całe opakowanie daktyli! To jeszcze nie wszystko. Trenerka powiedziała również, że czasami zdarza się jej podjadać między posiłkami. Wtedy wybiera… przeczytajcie sami! I nie może się jej oprzeć! 😉

 “(…) A ja potrafię zjeść opakowanie świeżych daktyli. Przyznam ci się, że od czasu do czasu, gdy karmię, podjadam między posiłkami. I kiedy dorwę się do gorzkiej czekolady, potrafię zjeść całą tabliczkę na raz” – zdradziła Anna Lewandowska.

Pamiętajmy, że  zdrowe, racjonalne odżywianie nie wyklucza małych żywieniowych grzeszków (co jakiś czas, a nie każdego dnia). Jednak bardzo ważne jest, aby po takich posiłkach wracać na “dobre tory” tak, jak to robi Ania Lewandowska!

Jakie są wasze żywieniowe pokusy? Ulegacie im?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anna Lewandowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1270 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Littlemooonster96 odpadła z "Tańca z gwiazdami"
Littlemooonster96 odpadła z “Tańca z gwiazdami”. Blogerka przerywa milczenie!

Angelika Mucha, czyli blogerka Littlemooonster96, w miniony piątek odpadła z "Tańca z gwiazdami". Dziewczyna bardzo przeżyła ostatni...