Brat Joanny Joanna Kulig zdradził płeć i imię dziecka gwiazdy!

Joanna Kulig spełniła marzenie mamy! Kamień spadł jej z serca

O Joannie Kulig jest teraz coraz głośniej. Aktorka w filmie „Zimna wojna” zagrała główną rolę. Produkcja jest nominowana do Oscara. Na życie prywatne również nie może narzekać. Gwiazda spodziewa się pierwszego dziecka, a także spełniła marzenie swojej mamy! Jakie?

Joanna Kulig spełniła marzenie mamy! Kamień spadł jej z serca

Joanna Kulig zachwyciła świat znakomitą grą aktorską w filmie “Zimna wojna”. Aktorka wzięła też udział w kampanii odzieżowej marki Reserved. Okazało się również niedawno, że jest w ciąży. To będzie wydarzenie dla niej oraz jej bliskich. Szczególnie szczęśliwa jest mama aktorki, która od lat marzyła o tym, aby córka urodziła dziecko. Cieszyła się z zawodowych sukcesów Joanny, jednak najbardziej życzyła jej macierzyństwa. Teraz wreszcie może odetchnąć pełną piersią, a także kompletować wyprawkę dla wnuczki lub wnuka.

„Mama nigdy nie pchała Joanny do zdobywania sławy. Jest dumna z jej filmów, ale od lat marzyła, by córka w końcu zaszła w ciążę. Gdy to się stało, kamień spadł jej z serca. Jest naprawdę szczęśliwa. Mama Joasi już kompletuje wyprawkę dla malucha i zapowiedziała córce, że może liczyć na jej pomoc przy dziecku” – mówiła w rozmowie z “Faktem” osoba z rodziny aktorki.

Doświadczona babcia

Mama aktorki wielokrotnie zajmowała się najmłodszymi. Sama wychowała trzy córki oraz dwóch synów. Często też pomagała swoim dzieciom w opiece nad ich pociechami.

„Ona uwielbia zajmować się wnukami. W tej rodzinie zawsze tak było”- podkreślił informator tabloidu.

Brat Joanny Kulig podkreśla, że siostra wraz z mężem cieszą się na nadchodzące zmiany w ich życiu. Jest przekonany, że praca zawodowa zejdzie na dalszy plan.   

“Długo się z mężem starali o dziecko, więc teraz nie posiadają się ze szczęścia. Jestem pewien, że praca zejdzie teraz na drugi plan” – mówił brat aktorki w rozmowie z “Dobrym Tygodniem”.

Joannie Kulig oraz jej rodzinie życzymy wszystkiego najlepszego!

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1930 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska ćwiczy z córką na siłowni. Zobaczcie, co robią!

Ania Lewandowska jest aktywną młodą mamą.  Z powodzeniem łączy sport z macierzyństwem. Zobaczcie, jak ćwiczyła...