Brat Joanny Joanna Kulig zdradził płeć i imię dziecka gwiazdy!

Joanna Kulig spełniła marzenie mamy! Kamień spadł jej z serca

O Joannie Kulig jest teraz coraz głośniej. Aktorka w filmie „Zimna wojna” zagrała główną rolę. Produkcja jest nominowana do Oscara. Na życie prywatne również nie może narzekać. Gwiazda spodziewa się pierwszego dziecka, a także spełniła marzenie swojej mamy! Jakie?

Joanna Kulig spełniła marzenie mamy! Kamień spadł jej z serca

Joanna Kulig zachwyciła świat znakomitą grą aktorską w filmie “Zimna wojna”. Aktorka wzięła też udział w kampanii odzieżowej marki Reserved. Okazało się również niedawno, że jest w ciąży. To będzie wydarzenie dla niej oraz jej bliskich. Szczególnie szczęśliwa jest mama aktorki, która od lat marzyła o tym, aby córka urodziła dziecko. Cieszyła się z zawodowych sukcesów Joanny, jednak najbardziej życzyła jej macierzyństwa. Teraz wreszcie może odetchnąć pełną piersią, a także kompletować wyprawkę dla wnuczki lub wnuka.

„Mama nigdy nie pchała Joanny do zdobywania sławy. Jest dumna z jej filmów, ale od lat marzyła, by córka w końcu zaszła w ciążę. Gdy to się stało, kamień spadł jej z serca. Jest naprawdę szczęśliwa. Mama Joasi już kompletuje wyprawkę dla malucha i zapowiedziała córce, że może liczyć na jej pomoc przy dziecku” – mówiła w rozmowie z “Faktem” osoba z rodziny aktorki.

Doświadczona babcia

Mama aktorki wielokrotnie zajmowała się najmłodszymi. Sama wychowała trzy córki oraz dwóch synów. Często też pomagała swoim dzieciom w opiece nad ich pociechami.

„Ona uwielbia zajmować się wnukami. W tej rodzinie zawsze tak było”- podkreślił informator tabloidu.

Brat Joanny Kulig podkreśla, że siostra wraz z mężem cieszą się na nadchodzące zmiany w ich życiu. Jest przekonany, że praca zawodowa zejdzie na dalszy plan.   

“Długo się z mężem starali o dziecko, więc teraz nie posiadają się ze szczęścia. Jestem pewien, że praca zejdzie teraz na drugi plan” – mówił brat aktorki w rozmowie z “Dobrym Tygodniem”.

Joannie Kulig oraz jej rodzinie życzymy wszystkiego najlepszego!

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2186 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Joanna Koroniewska o wakacjach nad polskim morze: Tutaj prawie czuję się jak celebrytka
Maciej Dowbor zmienił się nie do poznania. Joanna Koroniewska pokazała jego zdjęcie

Joanna Koroniewska pokazała nietypowe zdjęcia ze swoim mężem. Na fotografiach gwiazda jest piękna i młoda,...