Niepokojąca nagość i przemoc u Rihanny?

Rihanna opublikowała nowy teledysk, który powstał do piosenki „Needed Me”. Pochodzi ona z ostatniej płyty artystki „ANTI”. Jednak klip wzbudza niepokój! Czy słusznie?

Teledysk do „Needed Me”

W Internecie pojawił się nowy teledysk Rihanny do piosenki „Needed Me”, która miała premierę w styczniu w 2016 roku. Utwór ten jest trzecim singlem piosenkarki, która pochodzi z albumu „ANTI”. Klip zrealizował amerykański reżyser kina niezależnego – Harmony Korine (pamiętacie jego filmy „Dzieciaki”, „Spring Breakers” czy „Gummo”?). Korine jest współpracował również m.in. z „The Black Keys”, „Cat Power”, Bjork czy Laną Del Rey.

Tańce na rurze, nagość, tatuaże i banknoty

Po opublikowaniu teledysku w sieci zawrzało, gdyż klip utrzymany jest w specyficznym klimacie. Czym piosenkarka nas zaskoczyła? W wideo widzimy dużo przemocy, pieniędzy oraz nagości. Czy Rihanna powinna iść w tym kierunku? Zobaczcie sami to kontrowersyjne nagranie!

{youtube}wfN4PVaOU5Q|600|450|0{/youtube}

Przypominamy, że Rihanna niedługo odwiedzi Polskę i zaśpiewa na Stadionie Narodowym w Warszawie! 5 sierpnia odbędzie się jej koncert. Nie możecie się już doczekać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ