Wojewódzki o Durczoku: Rekin wrócił i został ratownikiem na plaży

Wojewódzki o Durczoku: Rekin wrócił i został ratownikiem na plaży

Program „Brutalna prawda. Durczok ujawnia” emitowany jest w Polsacie dopiero od dwóch tygodni, a od razu przyciągnął rzeszę widzów. Wielu z nich z pewnością ciekawych było, jak po długiej przerwie poradzi sobie skompromitowany na łamach „Wprost” Kamil Durczok.

wojewodzki o durczokuJak sama nazwa wskazuje, program ma być brutalny. Durczok bez ogródek będzie słownie atakował swoich gości i oczekiwał wyłącznie szczerych odpowiedzi.

Pojawienie się dziennikarza w Polsacie jest w mediach szeroko komentowane i nie wszyscy są zachwyceni tym pomysłem. Pracownicy stacji pamiętają, że Durczok odchodził z „TVN” z powodu podejrzeń o mobbing i molestowanie. Oliwy do ognia postanowił dolać Kuba Wojewódzki.

– Kamil Durczok wrócił do telewizji i od razu sukces. Już pierwszym odcinkiem programu „Brutalna Prawda” dziennikarz poprawił wyniki kanału Polsat News. Oglądało go średnio 348 tysięcy 800 widzów. Zwrot akcji jak w „Szczękach”. Rekin wrócił i został ratownikiem na plaży – napisał Wojewódzki.

Przy okazji gwiazdor postanowił po raz kolejny zakpić z Małgorzaty Rozenek, która właśnie wydała książkę o dobrych manierach.

– Za nami premiera kolejnej książki Małgorzaty Rozenek. Tym razem perfekcyjna Małgorzata opowie nam, jak zachowywać się kulturalnie, jak ułożyć sobie dobre relacje z ludźmi oraz jak stworzyć spójny wizerunek. Czyli o wszystkim, co jej nie wyszło w programie „Azja Express” – skomentował Wojewódzki. 

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ