Pezet nagrywa nowy klip!

Pezet nagrywa nowy klip!

Pezet wraca po trzech latach przerwy! W ramach współpracy z marką Play raper nagrał nową piosenkę, do której tworzy teledysk, a jego premiera odbędzie się w serwisie streamingowym TIDAL, z którego wersji premium klienci operatora mogą korzystać przez dwa lata za darmo.

mat.prasowe

Teledysk do piosenki”Nie zobaczysz łez” to kilkanaście historii o życiowych tragediach różnych, kompletnie obcych sobie osób. Klip na pewno wywoła silne emocje i pokaże, jak radzić sobie z takimi sytuacjami. Zarówno piosenka, jak i teledysk stanowią zapowiedź nowej płyty.

– Takie powroty z pewnością są fajne – pracuję z super ludźmi wokół siebie, mam wspaniałych fanów, to wszystko znowu jest tu i teraz. Zacząłem niedawno ponownie koncertować, to są przeżycia i emocje, których nie da się zastąpić niczym innym. Nie wiem skąd to się bierze i nie wiem, czym ja sobie na to zasłużyłem, ale byłbym bardzo niewdzięczny, gdybym tego nie dostrzegał. To wszystko daje mi niesamowitą energię i też cieszę się, kiedy przychodzi na plan ktoś, kto naprawdę docenia moją pracę, możemy się poznać i przybić piątkę – opowiada Pezet.

Ekipa od soboty do poniedziałku była na planie i kręciła sceny zarówno w Warszawie, jak i w Łodzi. W klipie zobaczymy fanów artysty, którzy wygrali konkurs na udział w teledysku.

Reżyserem klipu został Łukasz Zabłocki.

__________________________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ