Edyta Bartosiewicz

Małgorzata R. z komercyjnej stacji nęka Edytę Bartosiewicz!

Edyta Bartosiewicz opublikowała na Facebooku niepokojący wpis. Piosenkarka twierdzi, że pewna dziennikarka z komercyjnej stacji nie daje jej spokoju. Artystka zagroziła, że jeśli nadal będzie ją nękać, to ujawni jej nazwisko oraz nazwę stacji. Kogo ma na myśli wokalistka?

Edyta Bartosiewicz

Małgorzato R….

Edyta Bartosiewicz zaskoczyła swoich fanów nietypowym wpisem na Facebooku. Artystka wyznała, że jest nękana przez pewną dziennikarkę z komercyjnej stacji. Jeśli ta sytuacja się nie zmieni, to piosenkarka wyjawi jej nazwisko oraz nazwę stacji, w której pracuje.  

„Małgorzato R. z telewizji śniadaniowej pewnej komercyjnej stacji tv. Dostała pani na pewno pismo adwokackie, a jeśli nadal będzie mnie pani nękać, opublikuję pani nazwisko i nazwę stacji” – ostrzegła piosenkarka.

Szantażuje i nęka

Wokalistka poznała dziennikarkę podczas wywiadu. Od tego czasu prezenterka nie daje jej spokoju. Sprawa była już zgłoszona do szefowej programu śniadaniowego, jednak artystka usłyszała, że przełożeni nie mają nic do zarzucenia Małgorzacie R. To, co robi prywatnie nikogo nie interesuje.

„Pani Małgorzata R. szantażuje i nęka różnych ludzi już od dawna. Zgłaszaliśmy to do jej szefowej programu śniadaniowego komercyjnej tv, i usłyszeliśmy, że nic ją to nie obchodzi, bo przecież Małgorzata R. jest dobrą dziennikarką, to, co robi prywatnie, to jej sprawa. Szkoda, że szefowa programu nie pomyślała, że panią Małgorzatę R. poznaliśmy w pracy, podczas wywiadu dla komercyjnej stacji tv” – napisała na fanpage Edyta Bartosiewicz.

Jak dziennikarka nęka wokalistkę?

„były bardzo brzydkie wpisy tej pani,, chociażby na tym forum,na innych zresztą też, a użytkownicy sami przesyłali nam screeny, nie kryjąc oburzenia” – wyjaśnia artystka.  

Prawdziwy stalking

 Fani wspierają piosenkarkę w trudnych chwilach.

„Mam nadzieję, że sprawa skończy się z korzyścią dla Pani! Trzymam kciuki”,

„Proszę nie przejmować się ludźmi i ich gadaniem – dla mnie jest Pani wspaniałą kobietą – moją idolką od ok 20 lat już”,

„Strasznie mi przykro Edyta, że musisz przez to przechodzić. Reakcja pracodawcy po prostu żenada! zwłaszcza w takiej dużej telewizji? brak słów. To przecież czysty Stalking. trzymaj się, jesteśmy z Toba ! mam nadzieje, ze ten koszmar się szybko skończy” – piszą internauci.

My również mamy nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni!

 

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Edyta Bartosiewicz

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ