Szczęsny „Razem będziemy ciepłą herbatkę pili”

Wojciech Szczęsny żartuje z batoników Ani Lewandowskiej! Co na to Robert?

Już dzisiaj nasza reprezentacja zmierzy się z drużyną Danii. Mecz zostanie rozegrany w Kopenhadze w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata, które odbędą się w Rosji w 2018 roku. Polscy piłkarze są w doskonałych humorach. Zawodnicy dzień przed spotkaniem relaksowali się w pokojach hotelowych, korzystali z dobroci masażu, a niektórzy… podjadali słodkości! Zobaczcie, jak Wojciech Szczęsny żartuje z batoników Ani Lewandowskiej! Jak zareagował Robert?

Wojciech Szczęsny żartuje z batoników Ani Lewandowskiej! Co na to Robert?

Już w piątek kadra Adama Nawałki będzie walczyć z reprezentacją Danii. Nasza drużyna w ostatnich 13 meczach nie poniosła porażki. Jeśli polski zespół nie przegra też dzisiaj z Duńczykami, to pobije rekord wszech czasów! Tego życzymy im z całego serca!

Nasi piłkarze liczą na wygraną. Dzień przed meczem byli w bardzo dobrych humorach. Panowie relaksowali się w swoich pokojach, grali na telefonach, korzystali z masaży, „rozmawiali o życiu”… A co robił Wojciech Szczęsny? Podjadał słodkości, które Ania Lewandowska przygotowała kapitanowi polskiej reprezentacji! Okazuje się, że mąż Mariny Łuczenko jest wielkim smakoszem batonów By Ann!

– Co za batoniki robi Ania? – spytał Szczęsny Lewandowskiego.

– To nie Ania robi, tylko wytwórnia – odpowiedział Lewy.

– Mów, że Ania robi sama w domu! Dobre to? – pytał Wojtek.

– Zamawia co tydzień do domu, a teraz mówi… – żartował Robert.

I wyszło szydło z worka! 😉 Koniecznie zobaczcie nagranie!

Jedliście już batoniki Ani Lewandowskiej? Obecnie możemy kupić te słodkości w sklepie internetowym sportsmenki, a także na stacjach benzynowych sieci Shell, w kawiarniach SO!Coffee i drogeriach.

„Energy Bars to zdrowa przekąska, która świetnie sprawdza się przed i po treningu, między spotkaniami, czy jako zdrowy słodycz. Zostały wytworzony z naturalnych składników, bez dodatku cukru, bez laktozy, bez glutenu, bez wspomagaczy smaku czy sztucznych barwników” – czytamy w opisie batoników.

Kto chętny na taką przekąskę?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ