Wiktoria Gąsiewska w odważnej stylizacji na rozpoczęciu roku szkolnego!

Wiktoria Gąsiewska w odważnej stylizacji na rozpoczęciu roku szkolnego!

Choć Wiktoria Gąsiewska maturę ma już za sobą, to gwiazda z powrotem wróciła do szkoły. Zobaczcie, jaką stylizację wybrała na rozpoczęcie roku szkolnego!

Wiktoria Gąsiewska w odważnej stylizacji na rozpoczęciu roku szkolnego!

Wiktoria Gąsiewska wraca do szkoły? Nic z tych rzeczy! Jednak gwiazda ponownie odwiedziła szkolne mury, a wszystko dlatego, że wybrała się ze swoim młodszym rodzeństwem na rozpoczęcie roku szkolnego. Złożyła także życzenia wszystkim uczniom!

„Rozpoczęcie roku szkolnego!?Dziś Oskar pierwszy raz wszedł w mury szkoły, a ja dumna stałam i trzymałam kciuki za mojego małego księcia ❤️. Życzę wszystkim, którym właśnie skończyły się wakacje, cierpliwości w nauce, zawiązania przepięknych przyjaźni i wytrwałości w tych trudnych momentach w życiu ucznia✋?❤️ #podstawowka #piekneczasy” – napisała na Instagramie.

Internauci kochają swoją idolkę i śledzą jej każdy krok. Szybko zauważyli, że jedno zdjęcie różni się od drugiego. Widzicie różnicę?

„A ja zastanawiam się dlaczego na pierwszym zdjęciu bez makijażu, a na drugim już z ?‍♀️” – skomentowała internautka.

„Oskar miał na rano Nicol po południu” – odpisała gwiazda Rodzinki.pl.

https://www.instagram.com/p/B16zDkdCM4e/

Duży facet

Fani zwracają uwagę, że starsze rodzeństwo to skarb. To właśnie ono może wspierać maluchów w zaklimatyzowaniu się w szkole.

„Powodzenia dla Oskara fajnie mieć takie starsze opiekuńcze rodzeństwo .. łatwiej się stawia pierwsze kroki w szkole ?”,

„Pamiętam jak mały Oskarek rozbijal się po placu zabaw na Witolinie, a teraz jaki to duży facet! ??”,

„Powodzenia dla braciszka, niech niczym się nie martwi ❤️❤️” – czytamy na Instagramie.

Pamiętacie swoje pierwsze dni w szkole?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Fryta 73 from Strzegom (Wikimedia Commons account: Fryta73) – Wiktoria Gąsiewska, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=76547527

ZOSTAW ODPOWIEDŹ