Marcelina Zawadzka zdradza, czym ujął ją Mikołaj Roznerski

Marcelina Zawadzka zdradza, czym ujął ją Mikołaj Roznerski! Nie spodziewacie się!

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski są parą. Piękna prezenterka zdradziła, jakim zachowaniem aktor zdobył jej serce!

Marcelina Zawadzka zdradza, czym ujął ją Mikołaj Roznerski!

Marcelina Zawadzka jeszcze kilka tygodni temu z ostrożnością wypowiadała się na temat nowego związku. Prowadząca „Pytanie na Śniadanie” mówiła, że szybko otwiera się na nową znajomość, ale dojście do etapu zakochania wymaga czasu.

„Nie zdradzaliśmy nic wcześniej, bo chcieliśmy, żeby ten czas był tylko dla nas. Jestem teraz w takim okresie próbnym i dlatego nie chcę na razie zbyt wiele o tym mówić. Powiem tylko, że wiosna bardzo sprzyja nowym znajomościom (śmiech)”Po prostu muszę mieć też czas dla rodziny, przyjaciół, na pracę i pasje. Nie mogłabym być z kimś, kto tego nie rozumie i sam nie potrzebuje przestrzeni dla siebie. To okazuje się po jakimś czasie znajomości i wtedy rozstrzyga się, czy związek ma przyszłość. Ja zawsze na początku bardzo szybko otwieram się na nową relację, ale nie potrafię się szybko zakochać, to wymaga czasu. Mój potencjalny partner przechodzi coś w rodzaju okresu próbnego. To trwa kilka tygodni czy miesięcy i potem się albo angażuję, albo idę dalej sama” – zdradziła gwiazda w rozmowie z „Party”.

Wspólne chwile łączą

Wygląda na to, że wszystko idzie w dobrym kierunku… Prezenterka teraz wyznała, czym ujął ją Mikołaj Roznerski. Mężczyzna chciał również spróbować driftingu, a okazało się, że Marcelina Zawadzka już wcześniej miała styczność z tym sportem.

„Na początku ujął mnie swoim sposobem bycia i opiekuńczością. I zaskoczył swymi zainteresowaniami. Okazało się, że zawsze chciał spróbować driftingu, czyli jazdy samochodem w poślizgu kontrolowanym, a ja mam już trochę doświadczenia w tym sporcie” – mówiła gwiazda.

Jak wygląda ich codzienność?

Okazuje się, że para świetnie uzupełnia się w codziennych obowiązkach. Gwiazdor serialu „M jak miłość” lubi gotować i piec, natomiast prezenterka nie ma problemu ze zmywaniem. Układ idealny?

Świetnie uzupełniamy się w życiu codziennym. Na przykład Mikołaj bardzo lubi gotować i piec, rewelacyjnie mu to wychodzi. Ja odwdzięczam się zmywaniem – przyznała gwiazda.

Oby tak dalej!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Marcelina Zawadzka oraz https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ