Joanna Krupa o porodzie: Przeraża mnie

Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka! Jakie imię wybierze modelka?

Joanna Krupa spodziewa się pierwszego dziecka. Po kilku miesiącach gwiazda zdradziła, że urodzi córeczkę. Jakie imię będzie nosić dziewczynka?

Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka! Jakie imię wybierze modelka?

Joanna Krupa w Dzień Matki w „Dzień Dobry TVN” ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Jeszcze wcześniej gwiazda wzięła ślub kościelny z Douglasem i to właśnie przy nim stwierdziła, że jest gotowa na macierzyństwo. Jak zareagował ukochany, gdy powiedziała mu o ciąży? 

„Mój mąż popłakał się ze wzruszenia i szczęścia, bo od początku marzył o córce” – wyznała Joanna Krupa w rozmowie z „Vivą!”.

https://www.instagram.com/p/B19fOBylhMH/

Jakie imię dla córki?

Douglas chciałby, aby dziewczynka miała dwa imiona: jedno polskie, a drugie irlandzkie. Jednak modelce nie do końca ten pomysł przypadł do gustu… Myślicie, że dojdą do porozumienia? 😉

„Mąż podsuwa mi propozycje, które wybrał, bo wymyślił, żeby te imiona pomieszać. Mama Douglasa jest z Irlandii i on chciałby, żeby jedno imię było polskie, drugie irlandzkie. A mieszanie tych dwóch imion nie do końca mi pasuje. To jest moje pierwsze dziecko, chcę, żeby miało ładne i fajne imię, z którego nie będą się w szkole naśmiewać. Na razie nie możemy się dogadać. Mała kłótnia na pewno nas czeka, ale myślę, że mąż ostatecznie mi odda decydujący głos. W końcu to ja męczę się dziewięć miesięcy, a nie on” – śmieje się modelka.

Jakie imiona dla dziewczynki podobają wam się najbardziej?

https://www.instagram.com/p/B1KecauIWpi/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By MiamiFilmFestival – https://www.flickr.com/photos/55155430@N03/6833299908/, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=56184699

ZOSTAW ODPOWIEDŹ